Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Magyarország mennyi idő után...

Magyarország mennyi idő után küldi külföldre bírságot?

Figyelt kérdés
Még januárban a rosszúl beállított GPS felvitt az autópályára Nyíregyházán, és kb 8 kilómétert mentem az M3-ason Nagykálló irányába, az első kijáratig. Román állampolgár vagyok, és az autó is román. A pályán több helyen is ki volt táblázva, hogy matrica kötelező, és legalább egy kamerával is találkoztam. Már kezdtem megnyugodni, hogy talán szemet húnytak fölötte, de olyat is hallottam, hogy külföldre 6hónap-1év mire megérkezik a csekk.

2020. máj. 13. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:
8%
Tipikus ostoba román vagy. Ennyi ésszel inkább maradj a putri országodban.
2020. máj. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én Ausztriában mentem pályán matrica nélkül még decemberben, kamera is látott, eddig nem jött büntetés. Remélem, hogy megúsztam, mert olyan 90 ezer Ft körül lenne, ha jól tudom. Nálunk 30 napon belül fizetve 15 ezer a pótdíj, de nem tudom, hogy külföldre mi vonatkozik. Hogyha eddig nem kaptál csekket, akkor lehet már nem lesz belőle semmi.
2020. máj. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezen a szakaszon csak sebességmérő kamera (VÉDA) van, az tudtommal nem nézi a matricát.

Szóval, ha nem volt mobil ellenőrzés (sárga villogós autó szokott lenni kamerával), akkor megúsztad.

2020. máj. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!