Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha elmegyek PÁV II-re, de ott...

Ha elmegyek PÁV II-re, de ott nem felelek meg, viszont az eredményem PÁV III-hoz elég lenne, akkor azt megkapom, vagy akkor újra kell jelentkezni, befizetni, vizsgázni menni... stb?

Figyelt kérdés

2020. máj. 28. 11:44
 1/3 imnard ***** válasza:
100%
Két éve voltam. Akkor azt az információt kaptam, (persze lehet, hogy csak lehúzás képpen), hogy ha csak egy kategóriát fizetek, és az nem sikerül, akkor nem adják meg. Én is a kettőre mentem. Befizettem két kategóriát, a kettesnek és a (biztonsági) hármasnak, ha esetleg nem elég a pontszám, akkor legalább a hármast meglegyen, ha arra összejön a pontok. És most megvan mind a két kategóriáról a papírom, mert mind a kettőt fizettem. De inkább kérdezd meg az ügyfélszolgálatot, egy telefont megér.
2020. máj. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon régen, jó húsz éve még úgy volt, hogy ha PÁV II-re ment valaki, és nem jött össze, akkor a PÁV III-at még megkaphatta. De most már elég régóta nem így van, ha jól tudom.
2020. jún. 4. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem sikerül a PÁV 2, biztos hogy nem kapod meg a 3-at, ha ott megfeleltél volna, ugyanis alapból 2-re jelentkeztél. Ráadásul már variáltak is a feladatok között, lehetnek eltérések a kategóriák között, így nem átjárható a dolog.
2020. jún. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!