Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Lassan forgalmi vizsgázok...

Lassan forgalmi vizsgázok B-kategóriából.Nektek mennyire ment nehezen a vizsga?lekelett vezetni az 50 percet? Milyen volt a vizsgabiztos?Történeteket várok kinek hogy ment hanyadikra illetve milyen volt a vizsgabiztos.

Figyelt kérdés

2020. máj. 30. 14:46
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Lehetőleg mai viszonylatba nem az érdekel 10éve hogy ment.
2020. máj. 30. 14:47
 2/15 anonim ***** válasza:
53%
2 éve volt, az belefér?
2020. máj. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Bele
2020. máj. 30. 15:03
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Le kellett vezetni az 50 percet? - az már gond, ha neked nem kell, mert akkor megbuktál (Vizsgabiztos: köszönöm, ennyi elég, cseréljen helyet az oktatóval)

A tanulók általában nem stopperrel mérik a vizsga időt, lehet "csak" 40 perc a vizsga, a lényeg, hogy az indulási helyre kell vissza vinni az autót, minimális arra az esély, hogy kint a forgalomban letelik a vizsgaidő (forgalmi dugó)

A vizsgaútvonalak nem fixek, a jobbra, balra (stb) utasításokat, a szabályokat betartva kell követni, kb ennyi a forgalmi vizsga lényege, plusz a néhány manőverezési feladat (megfordulás, parkolások), semmi extra mutatványt nem kérnek.

A sok vizsgabiztos közül neked egy, aki számít, aki beül hátra.

Vannak jófej vizsgabiztosok, olyan is van, hogy a vizsgabiztos segít a vizsgázónak, és vannak szigorú, sőt morcos vizsgabiztosok is - fölösleges ezen rágódni, ez a szerencse faktor a vizsgán, a vizsga előtt az oktatód már tudni fogja ki a vizsgabiztos.

2020. máj. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Másodjára sikerült a forgalmi vizsga. Az elsőn azért húztak meg mert nem vettem észre, hogy a szembe sávba közlekedek. Volt is utána részem egy kemény afterban. Oktatóm úgy lecseszett mint a huzat. Második alkalommal pedig hiba nélkül átmentem.

Igazából annyira nem nehéz, inkább az itt a probléma, hogy annyira oda kell figyelni hisz minden apróságért megbuktatnak.

2020. máj. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
53%

Szeptemberben vizsgáztam.


Első alkalommal szigorú vizsgabiztost kaptam. Behúzott minden hibavonalat, és azon buktam, hogy lakott területen kívül nem tettem eleget a jobbratartási kötelezettségnek egy néhány száz méteres szakaszon, ahol tudtam, hogy később balra fogunk fordulni.

Kissé túl szigorú volt szerintem, de korrekten elmondott mindent, és hagyta hogy visszavezessek, nem ültetett át.


Másodjára sokkal lazább biztost kaptam. Megkérdezte hányas útvonalat szeretném: naná, hogy a 3-ast, amit első alkalommal már csináltam. Külön figyeltem rá, hogy kisoroljak.

Oktatóval végigdumálták szőlőkről meg borokról az utat. Alig húzott be hibát, pedig volt akkor is. Parkolást meg kellett csinálnom, visszafordulásról megfeledkeztek.

2020. máj. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat akkor nagyon vb függő ki milyen stílusút fog ki.
2020. máj. 30. 23:41
 8/15 anonim ***** válasza:

Itt írtam a tapasztalataimról:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__10..


Pénteken vizsgáztam A kategóriából.

2020. jún. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm ennyire vb függő lenne?
2020. jún. 1. 10:18
 10/15 anonim ***** válasza:
51%
Akik kommenteltek, mennyit fizettetek kenopenz gyanant?
2020. jún. 6. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!