Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Milyen nehéz letenni a kresz...

Milyen nehéz letenni a kresz vizsgát?

Figyelt kérdés
Éppenséggel az történt, hogy most júniusban elkezdem és befelyezem a tanfolyamot (júni 19-ig). Az a csodás gond adódott, hogy 30 órát kell végigcsinálnom, mielőtt levizsgázok belőle. Mennyire igényel sok felkészülést, mennyire tartalmaz alap tudást és mennyi pluszt ad ehhez? Az elsősegély vizsgánál nehezebb lesz? 16/L

2020. jún. 2. 00:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem nehéz, de azért kell rá tanulni.
2020. jún. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha normálisan megtanulod akkor fog menni a vizsga. De ne magold be, mert az nem jó, mert azt alkalmazni is kell ám vezetésnél.

Rendesen tanuld meg úgy hogy értsd is hogy miről van szó, ne szó szerint tanuld meg a szabályokat hanem úgy hogy azt tudd értelmezni, és saját szavaiddal eltudd magyarázni, ennyi azegész.

2020. jún. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A fő kérdésre a válasz:

Személyfüggő


Hallottam olyanról, aki elsőnek átment (pl saját magam, ponthatár de siker), olyanról is aki harmadjára se.. a lényeg, ne izgulj, nyugodtan és tanulj


Ahogy az előttem lévő, 2. mondta, ne magolj..

2020. jún. 2. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem mivel másabb az aki etitánon keresztül bemagolja a válaszokat.

Én egy büdös szót nem tanultam rá, csak etitánt nyomattam, mégsincs olyan forgalmi szituáció amiből KRESZ ismeretének a hiányából adódóan ne tudnék megoldani. Pedig bejártam már mindent. Oda-vissza fújom a KRESZ-t.

Ha könyvet vesz az ember a kezébe, sokkal huzamosabb ideig tart a tanulás folyamata és kevésbé hatékony.

Egyedül a műszaki ismeretek amikre nem emlékszem. De azokra felesleges is, nem vagyok autószerelő.

2020. jún. 2. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

3. Vagyok:

Amúgy igen, én is etitánon tanultam

2020. jún. 2. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönök minden választ, egy fokkal nyugodtabban tudom folytatni a tanulást! ^^
2020. jún. 2. 01:39
 7/9 anonim ***** válasza:
63%

Annyi idő alatt nem lehet megtanulni még csak felületesen sem.

Betudsz magolni belőle sok mindent , de az első kereszt kérdésnél elhasalsz.

2020. jún. 2. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Amikor az első jogsimat (B) csináltam 5x megbuktam KRESZ-ből. Évekkel később, amikor csináltam az AB-t majd az A-t, elsőre átmentem, 1-2 hibaponttal.

Mi a különbség? Tanulás.


Ha a KRESZ oktatókönyvet többször elolvasod, illetve a vizsga előtti 1 hónapban napi 2 tesztet végigcsinálsz (online van ilyen lehetőség), akkor nagyon könnyű dolgod lesz.

2020. jún. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem nehéz! Nem vészes nyugi! Érthető, szájbarágós. Elsőre átmentem 74 ponttal.

Nekem az Eü sokkal nehezebbnek tűnt. Aztán a vizsga gyerekjáték volt.

2020. jún. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!