Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Buszozás csak nálam okoz...

Buszozás csak nálam okoz elvonási tüneteket?

Figyelt kérdés

Minden úgy kezdődött, hogy nem találtam ce +papírokkal melót, sírtam is főleg itt esténként.


Folytattam a busz jogsit , meg is volt a rutin, addig úgy olyan semmit nem éreztem, de kimentünk a városba és nem akartam hazamenni, olyan jó volt vezetni, kb. még soha nem éreztem ilyet, igaz balfaxkodtam kettőt-hármat ,de kérem első alkalom, hogy 10km-nél többet vezettem egy nap nagy autót meg iszonyatosan nagy mosolyt csalt a számra ez, kb. mint az első nővel való kapcsolat, vagy amikor kapusként félpályáról bebaxtam a szomszéd falunak a 86. percben a győztes gólt. Sőt, ez jobb.


Most, hogy 2 napja nem vezettem oktatómat zaklatom, minden busszal foglalkozó face csoportba beléptem, nem akarok tetoválást , de néztem már busz tetoválás rajzokat/mintákat.


Ez normális?



2020. jún. 16. 09:34
A kérdező szavazást indított:
Igen, a buszozás nagyon jóóóóó
Igen, de azért kicsit túltolod
Nem.
23 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Férfiaknál kialakul egyfajta fétis az ilyen dolgokra. Van aki autóbzi, van aki hajó van aki vonat. Talán minket vonzanak az ilyen dolgok, vagy a műszaki cikkek. Mindenkinek van valami hóbortja, normális keretek között kell tartani.
2020. jún. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem is megvan a CE, gondolkodtam a buszon, de eléggé antiszoc vagyok, lehet, kirúgnának 1 hónap után, mert elküldtem mindenkit a drága mamájába...

Meg melóztam egy tartályos cégnél, oda rengetegen mentek úgy, hogy előtte buszoztak. A jónépet szidták, nem bírták emiatt.

2020. jún. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én is antiszoc vagyok. Kíváncsi leszek, hogy hogyan fogom bírni a tömeget mögöttem. Majd berakok valami mulatóst és kedvelni fognak a retkek és nem kell elmenni MOL-hoz tartányosra. :D
2020. jún. 16. 10:21
 4/7 anonim ***** válasza:
Én így vagyok a kamionnal, van CE kategóriám 17 éve, régen toltam is maszekban rendszeresen. 3 éve nem ültem már rendes teherautón, már használt Scaniákat nézek a neten, itthonra hobbiból :))
2020. jún. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálam sima személyautóval van ugyanez.


Fél éve van jogsim és kocsim, alig várom hogy vezethessem.

Munka után és hétvégén bepattanok, navigáción kiválasztok egy célt, zene be, indulás.


Hétvégente ha tehetem, levezetek 2-300 kilómétert.

2020. jún. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Na, akkor nem csak én vagyok így. Köszönöm :).
2020. jún. 16. 12:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Én utasként vagyok így, hetente 3 órát, többi nap 1 órát össze vissza körözgettem villamossal metróval trolival céltalanul csak úgy 🤣 csak a mostani helyzet miatt nem utazgatok jelenleg, alig várom, hogy feloldjanak mindent, addig marad az, hogy hosszabb útvonalakat használom az uticélom elérésére amennyiben nem jelent több átszállást a rövidhez képest.
2020. jún. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!