Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Nem gáz fel cserélni a két...

Nem gáz fel cserélni a két hetet? (Vezetés tanulásnál)

Figyelt kérdés

Külső szemmel érdekel, hogy hogy látjátok.


Most/ma voltam legelőször, ezért kérdezem.


Szóval felcseréltem a két hetet, mivel úgy tudtam, hogy ezen a héten nem tudok menni, de kiderült hogy jövő héten nem.

Ezért ezt is mondtam. (Azt nem mondtam, hogy jövő héten tudok menni, hétfőn kívül, csak hogy ezen a héten nem)


De most ugye tudnék csütörtök, vagy szerdán menni ahogy mondta, de jövő héten nem. (Csak még nem tudtam elérni telefonon, és reménykedni tudok hogy nem foglalták már el)


(Jövő hétre egy napra beszéltük meg, arra tudok menni, csak utána nem.)


Szóval ez így mennyire gáz?



2020. jún. 22. 20:17
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Az a gáz, hogy egy novellát írtál, mégsem tudom kihámozni belőle, hogy mi lenne a kérdés.

Lehet velem van a gond, de egyszerűen nem értem mi lenne a lényeg... persze tippelni, találgatni tudok, de miért nem lehet egyértelmű kérdést kiírni?

2020. jún. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Az a gáz inkább, hogy azt se tudod merre vagy arccal
2020. jún. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Szerintem egyértelmű pont azért mert részletesen írtam.

Egyrészt nem értem miért nem lehet értelmes választ adni másrészt mi nem érthető ezen?

2020. jún. 22. 21:05
 4/9 anonim ***** válasza:
Hívd fel az oktatót, beszéldd meg vele. Vagy át tudja tenni, vagy nem, ha nem tudja megoldani, legrosszabb esetben nem mész egyik héten sem.
2020. jún. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Jövő héten mindenképpen megyek 1x. .

Én csak amiatt aggódok úgymond, hogy emiatt nem e tart hanyagnak?

2020. jún. 22. 22:51
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
És ha hanyagnak tart akkor mi van? Mindenki hibázik. Ha nem veszi fel a telefont, az ő hibája is.
2020. jún. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én oktatóm azt mondja, hogy szereti, ha felhívjuk.

Szerintem nem tart hanyagnak. Tévedni emberi dolog.

Én jártam már úgy, hogy itthon pihentem, erre hívott az oktatóm, hogy jöhet-e értem?

Mondtam neki, hogy szívesen látom, de mára nem beszéltünk meg vezetést. Erre elnézést kért, mert félrenézte.

Ő is csak ember.

Ha jóarc, nem lesz semmi baj.

2020. jún. 23. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az a gáz, hogy ide nyomod az agymenésed, ahelyett, hogy felnőtt ember módjára lebeszélnéd az oktatóddal.
2020. jún. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Lebeszéltem vele. Nálatok (kivétel akik a kérdésre válaszoltak) az a gáz, hogy itt vezetitek le az idegbajotok.


Köszi a HASZNOS válaszokat. :)

2020. jún. 23. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!