Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire fontos...

Szerintetek mennyire fontos ma a jogosítvány az álláskeresésben?Irodai ügyintézőnek miért elvárás a jogsi ha a munkavégzés az irodában van, nincs a cégnek másik telephelye? Mi van ha szakmai képzettségem és tapasztalatom megvan de nincs jogsim?

Figyelt kérdés

2020. júl. 4. 11:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Van ahol kell, van ahol nem.


Nyilván ahol semmi dolgod irodán kívül és biztosan meg tudod oldani a bejárást ott nem fogják úgy kérni, mint máshol ahol tudják, hogy rossz a tömegközlekedés és-vagy vannak olyan feladatok amihez el kell menni ide-oda.

2020. júl. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem igenis fontos, hogy mindenkinek lehetőség szerint legyen jogosítványa. Jól jön az üzleti- és magánéletben is.

Kérdező, nekem pl. most irodai munkám van, azonban van ahova kocsival kell elmenni, mert nem a munkahelyemen belül helyezkedik el. Pl: könyvelő, vagy ki kell menni a helyszínre, stb.

2020. júl. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Legutóbb egy olyan állásra jelentkeztem ahol az ügyfelek mennek be az irodába,dolgozott ott ismerős, szóval pontosan tudom. A szakmai területen van tíz év tapasztalatom és diplomám,de az állást egy középiskolát végzett alig húsz éves csaj kapta mert neki van jogsija. Igazából most már máshol dolgozom csak kíváncsi vagyok ki mit gondol a helyzetről, csak nekem furcsa vagy másnak is??
2020. júl. 4. 14:47
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván a munkaadók rugalmasságot látnak abban, ha valaki tud vezetni. Magyarul ha az adott helyzetben nem is kell igazából a jogsi, ki tudja, később mire lesz jó.


Más kérdés, hogy az igazán jó, SSC-s irodai melókhoz végképp nincs erre szükség, ha olyan helyre mész, ami központi helyen fekszik.

2020. júl. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Világ legrosszabb szokása, amikor valaki elkezd konteókat gyártani arra, hogy miért nem vették fel.
2020. júl. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem a jogsi volt a döntő ok, hanem inkább a külső vagy egyszerűen jobb kapcsolatai voltak.
2020. júl. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

5- nek: már máshol dolgozom!

Ez számomra szakmai előrelépés szóval a korábbi eset pusztán etikailag érdekel. Szakmai végzettségem és tapasztalatom van,de akit felvettek annak egyik sincs! Az egyetlen amit nem tudtam prezentálni az a jogosítvány - akit felvették az irodai munkára annak van. Itt nagyon úgy tűnik hogy nem szakmai alapon döntöttek az ügyben. Felháborítónak tartom hogy azért mert nekem egészségügyi okokból nem lehet jogosítványom elutasítottak hiába van meg a végzettségem és tapasztalatom.

2020. júl. 4. 15:34
 8/14 anonim ***** válasza:
80%
Hát te eddig barlangban éltél? Ez mindenhol így van, nem a szakmai dolgok döntenek. Az h téged ez felhábórít, igazából senkit nem érdekel, ez a reality
2020. júl. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
31%
Jogsi nélkül az állás megtalálásának (ha csak nem vagy valakinek haverja/rokona, de lehet én tévedek) esélye szinte nulla. Emiatt én is szenvedek jelenleg álláskeresésben (mérnöki végzettségem van). Ettől függetlenül sok sikert kívánok neked, illetve mindenkinek, aki rajtam kívül ugyanígy szenved.
2020. júl. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem akkor sem lesz jogosítványom . Nálam ez elvi kérdés. Más szennyezze csak a bolygót. A bicikli miért nem elég? 50-60km/h-órára az is képes , nagyobb sebesség meg minek?
2020. júl. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!