Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Melyik futárszolgáltatónál,...

Melyik futárszolgáltatónál, mennyi pénz lehet találni mint fizetés, bruttóban? (Átlag az adott szoláltatónal, és nem az összes szolgáltatónak az átlag bére.)

Figyelt kérdés

(Keresni bármennyit keresünk, amit kitalálunk összeget, de nem bizos, hogy találunk is, mert annyit eszükbe sincs fizetni :D )


Saját autó nélkül, B jogsival, budapesti térségben.

DPD, DHL, GLS, stb.?



#Budapest #futár #B jogosítvány #bér, fizetés, bruttó #GLS, DHL, DPD
2020. júl. 5. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Belföldi furgonsofőr állásokat hirdetnek 250 ezres fizetés körül és azok állandóan mennek szerte az egész országban. 200 körül biztos fizetnek a futároknak is. Ami buktató lehet, hogy ha balesetet okozol és javítani kell vagy megbüntetnek a rendőrök akkor levonják a béredből, te fizeted.
2020. júl. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az első tömören röviden leírta a lényeget. :D


BudaPesten például egy GLS futár simán megkeres 250-300E Ft-ot. Persze, kerület és terület függő az egész. Szerintem nincs ez másképp a többi szolgáltatónál sem. Ellenben lehet furgonozni is akár, például Nemzetközizni B-s jogsival. Mondjuk, ahhoz nem hátrány a hivatásos jogsi sem. Ami igazából annyit takar, hogy nem 101.-es, hanem 102.-es kód van a jogsiban. Ez által nem 10, hanem 5 évente kell újítani a jogsit. Nekem ez van. Jól keresnek Ők is, egyébként. És legalább világot, és tapasztalatot látsz, gyűjtesz. Nekem ez csábítóbban hangzik, és szívesebben csinálnám, mint egy csomagszállítást. Persze, az sem rossz munka.


Anno mikor pizzáztam, a tiszta fizetésem 24-25 napra kivetítve 200 körül volt, amit havonta kaptunk. A borravaló pedig még átlagban legalább egy 100-as (ezer) egy hónapban, amit minden este leszámolásnál megkaptunk. És nem saját autóval és motorral dolgoztunk. :) Vannak vendéglátásban is jó helyek, például pizzafutárként, csak ki kell fogni azokat is.

2020. júl. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És a futárcégeknél tényleg nagyon kell hajtani?
2020. júl. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó. Általában igen. :) Ha csomagszállító vagy, ha ételfutár... Menni kell általában mindig mindenhol. Nem nagyon van megállás. 80%-ban mindenhol így van.
2020. júl. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!