Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Véleményeket szeretnék kérni,...

Véleményeket szeretnék kérni, hogy váltsak-e oktatót vagy sem?

Figyelt kérdés

Sziasztok, helyzet az, hogy most tanulok autót vezetni. Az oktatóm szokott késni is, meg korábban is abbahagyja az óráimat 10-15 perccel. Állandóan történeteket mesélget, videókat mutat órán, én meg nem érzem közben hogy úgy igazán tanít. Pl.egyszer volt olyan hogy 12000Ft fizettem "2" óráért és konkrétan végig bent ültünk a kocsiban (másfél órán keresztül) és magyarázott nekem egy olyan dolgot, amit szerintem max.20perc lett volna elmagyarázni, de nekünk ezzel elment az egész idő. Aznap egy percet sem vezettem. Alapból azzal kezdte, hogy 45 órát kell majd tőle vennem. Meg azt mondta, hogy lesz még ilyen beszélgetős óra (és én meg arra is perkálhatom a 12000 forintot)


A kérdésem az, hogy ez normális dolog? Másoknál is ez van? Csak úgy repülnek ki a tízezresek zsebemből és közben meg végig az kattog bennem, hogy még alig vezettem, de már lyuk lett beszélve a hasamba. Nem érzem, hogy úgy pörögne a dolog. Mit tegyek, ezek alapján ti már váltottatok volna tanárt a helyemben? A szüleim totál ki vannak akadva, már 8 órám volt, de a felét eldumálta és vagy 65ezret otthagytam már neki.



2020. júl. 7. 02:54
 1/9 anonim válasza:
100%
Ez az ember csak lehúz pénzel. Egy normális oktató, azon van hogy minél előbb meglegyen a jogsid és ebben segíteni tudjon neked. Mindenképpen válts. Különben sose lesz meg neked az a jogsi.
2020. júl. 7. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 aaadiikaaa válasza:
100%

Persze hogy váltani kell, a pénz fogy te meg majd mész 4-5 ször vizsgázni mert nem tudsz vezetni.


Mondjuk én már a 45 órás storynál könnyes búcsút vettem volna tőle.


Nem érdemes szórakozni, elég nehéz tud lenni a jogsi szerzés anélkül is hogy az oktató Idióta.

2020. júl. 7. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
#1 - es vagyok. + Láttam már olyat is, hogy direkt megbuktat, vezetésnél,csak hogy újra kifizesd az adott összeget. Igazából ezt addig játszhatja el ameddig akarja.
2020. júl. 7. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel az autósiskolát és kérj másik oktatót, sokan csinálják, nem te leszel az első. Van aki azért váltott mert kiabált vele az oktató mindenért, van aki azért mert az oktató úgy fosott, hogy folyton csak kis utcákban kavarogtak már hetek óta. Nem szabad szégyenlősnek lenni, ha hagyod akkor simán lehúz, ahogy eddig is.
2020. júl. 7. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez az oktató hülyének néz téged,már akkor váltani kellett volna amikor mondta hogy 45 óra kell,ilyen hozzáállással semmi jó nem sülhet ki
2020. júl. 7. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%

Dehogy normális! Ez a szarházi lehúz téged.

Mindenképp keress másik oktatót és jelezd az iskola felé, hogy alkalmatlan a csávó. Egy kicsit azért állj a sarkadra. Ha ő késik el, aztán ezt az időt nem vezetheted le, akkor a szádat nyisd ki, ne a pénztárcádat és mondd meg neki, hogy addig egy fillért sem fizetsz, amíg nem vezetted le az időt.

A beszélgetős óránál én már 5 perc után szóvá tettem volna, hogy ez gyakorlati oktatás, nem elméleti.

2020. júl. 7. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp jelentsd az autós iskolánál!


Próbáld felvenni a kapcsolatot a többi tanulójával, velük is ezt játssza-e el? Együtt jelentsétek.

A lányom is most tanul vezetni, egy ilyen oktató egy nagy pofonnak lenne a kis gazdája, ha ezt csinálná vele.



Az lenne jó, ha hangfelvételed is lenne a szófosásáról.

2020. júl. 7. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
Iskolán belül váltáshoz elég a vezetőhöz fordulni és ha nem együttműködő akkor lehet iskolát váltani.Köteles azonnal kiadni az igazolást arról hogy hol jár a tanuló,mennyit vezetett! Egyébként a vezetési karton én nem írtam alá csak amennyit vezettem ténylegesen. A beszélgetős órát hogy számolta el ha nem mentek egy km-t sem?? Lehet hogy az egy az egyben zsebre ment?
2020. júl. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a valaszokat!

Már több mint egy hónapja, hogy oktatót váltottam. Egyszerűen összehasonlíthatatlan a különbség közöttük. Pontos, kedves, megbízható, türelmes az új tanárom.

Köszönöm a bíztatást! Sokkal jobban jártam, hogy váltottam!🙂

2020. aug. 27. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!