Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Nem veszitek úgy észre, hogy...

Nem veszitek úgy észre, hogy nagyjából mindegyik nagy dög városi terepjárót általában (kis) nők vezetnek, igen kevés vezetési képességgel?

Figyelt kérdés
Már látom egy ideje amerre közlekedem, nem tudom, ti hogy vagytok vele, de engem valahogy és valamilyen szinten kicsit megijeszt - mondom ezt nőként.Nem, nem irigységről van szó.
2020. júl. 12. 16:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem mindegyik "nagy dög" kocsinál van ez. Én pl teherautóknál vettem észre, hogy a kis KIÁban egy 150 kilós ember ül, míg a nagy Scaniában egy 160 centis kis ürge.
2020. júl. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

És ez a megfigyelés milyen szempontból segíti azt, hogy te sikeres és boldog legyél az életben?


Mondjuk én rögtön tudok egy rokont, aki se nem kicsi, se nem nő, aztán mégis egy Touareggel jár.

2020. júl. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet, azokban érzik biztonságban magukat.

Nem olyan nehéz azokat vezetni, legalább ki lehet látni belőlük.

Bocs kérdező, de a nők mérhetetlenül sznobok, és a többség mindenféle komplexussal küzd, ezért látod, amit látsz.

Párom se ülne egy régi daewooban, ha lenne pénze. Kb a falra lehet mászni tőle, ha arról van szó, milyen autója legyen a következő...

2020. júl. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A közelben van egy általános és középiskola.

Iskolaidőben a szűken vett környéken igen, elég sok a vezetni nem tudó indokolatlanul nagy autóban ülő megélhetési anyuka. Úgy általánosan pedig ott vannak a kapuzárási pánikos Managerek is, akik ilyeneket vezetnek, hasonló vezetési tudással.

A maradék egy harmad meg normális ember, mint bárki más. (Már amennyire normális az, aki SUV-ot vesz)

2020. júl. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hàt båszd meg, lepontoz, aztán båszik érvelni, hogy miért. Paraszt. És igen, kiváncsi vagyok, miért jó állandóan azt skubizni és saját, nem reprezentatív statisztikákat gyártani arról, hogy milyen jellegű kocsival milyen típusú emberek járnak?
2020. júl. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Nem veszitek észre "?

Mert ha észre vesszük akkor mi van.

2020. júl. 15. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!