Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy vagy jó...

Miért van az, hogy vagy jó csajok vagy rossz arcú csávók vezetik a drága autókat ?

Figyelt kérdés

Csak én látom így? 20+ milliós autók sofőreit általában megnézem. Vagy a tipikus jó csajok vagy a gonosz tekintetet árasztó emberek.


Nem az irigység szól belőlem, mert keményen megküzdöttek vagyonukért, csak egy kérdés, ennyi.



2020. júl. 13. 08:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
17%
Ukránok. Azokban szállítják a benzint meg az ukrán cigit. Kell a drága autó, hogy a sok fekete motyó elférjen benne. Seftesek.
2020. júl. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
92%
Ezt elég rosszul látod. Ne az előítéleteiden keresztül nézd a világot, meg fogsz lepődni.
2020. júl. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Akkor miért nem Multivannal vagy Vitoval járna? Miért mondjuk q7?


Ha ilyennel foglalkoznék biztos egy kisbuszt vennék,fér bele póttartály.

2020. júl. 13. 08:40
 4/23 anonim ***** válasza:
Nem csak így van, én ismerek több olyan kedves embert akinek szintén 20+os autója van.
2020. júl. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Ez egy teljes hülyeség, maximálisan értelmetlen gondolat.

Középkorú értelmiségieket/vállalkozókat és családanyákat látok többnyire a prémium autókban.

Pont a példádban említett Q7-tel járok, úgy gondolom, ritka barátságos ember vagyok.

Az összes szomszédunk hasonló autót birtokol, rendes éa normális emberek: fogorvos, napelemes cég tulajdonosa, étteremtulajdonos, építész.

2020. júl. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Rendben. Akkor bocs.
2020. júl. 13. 09:13
 7/23 anonim ***** válasza:
47%

Vagy ócska curvák, vagy mocskos bűnözők vezetik ezeket az autókat, azért látsz ilyen pofákat benne. Vagy összeszopják, vagy összelopják rá a pénzt.


Lásd az előttem válaszoló felsorolását :)

(Akiket írt, az mind a betegeken, beosztottakon élősködő mocskos tróger!)

2020. júl. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
7-es, ezt szerintem most szívd vissza, azonnal! Rengeteg tisztességes vállalkozót és sikeres értelmiségit ismerek és bizony igencsak igazságtalan az általuk a tanulásba, önfejlesztésbe vetett idő és energia ismeretében ilyen lealacsonyító véleményt formálni róluk.
2020. júl. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
90%
Tisztességes embernek nem telik autóra. Aki valóban megdolgozott a pénzéért az gyalog, biciklin és szekérrel jár.
2020. júl. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
7-es voltam.
2020. júl. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!