Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha gázolajra tankolok ezt a...

Ha gázolajra tankolok ezt a jobbik fajta gázolajat baj?

Figyelt kérdés
Szóval arra volnék kíváncsi hogy csak adalék van ebben a jobbik gázolajban, és egyáltalán nem probléma ha a sima gazolajra tankolok ebből az evo plus dieselből?

2020. júl. 17. 08:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem baj, nyugodtan tankolj olyat ha szeretnéd. Az egy másik kérdés hogy kinek mennyire vált be a prémium gázolaj.
2020. júl. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem baj, mindegyik gázolaj.
2020. júl. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj.


De nem is értem hogy gondoltad, aki prémiumra akar váltani, az előtte leengedi a tankot vagy mi?

2020. júl. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
Így kisebb a placebo hatás mintha üres tankba teszed.
2020. júl. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tankolj rá nyugodtan; a különböző adalékok nem hatnak negatívan egymásra.
2020. júl. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#4


A prémium dízelnek nem placebo hatása van, hanem kevésbé rétegeződik a tankban amikor sokáig nincs használva, illetve nem "zselésedik" hidegben, ezáltal ilyenkor könnyebben indul a motor (aztán hogy ezek az extrák megérik-e valakinek vagy nem, az más kérdés).


Legközelebb szánj egy 20 másodpercet a tájékozódásra, mielőtt hülyeséget beszélsz.

2020. júl. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6. Hidd el tudom mit írok.

Én már tettem bele normál gázolajat és legalább 5 éves volt. Semmi baja nem volt, tökéletesen ment az autó tőle.

Ilyen rétegeződést, zselésedést meg marhaságot te honnan veszed?

Elég régóta ez a foglalkozásom, te lehet nem vagy annyi éves mint amióta én gázolajjal foglalkozok.

2020. júl. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha hisz benne valaki akkor tankoljon olyat, de gyakorlatban még nem lett bebizonyítva hogy jobb lenne.
2020. júl. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

De hülyeséget irsz te 6.

Honnan veszed ezt?

2020. júl. 18. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!