Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Tuda valaki, hogy hova tüntek...

Tuda valaki, hogy hova tüntek a Gysev vasúttársaság Bh kocsijai?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy kivonták őket a forgalomból és az érdekelne, hogy ezek hol vannak? Gondolom sokat feldaraboltak, de amik még egybe, vagy felismerhető állapotban van az érdekelne.

Az összes érdekelne, ami még felismerhető, tehát nem csak az, ami egyben van.



2020. júl. 19. 20:38
 1/7 A kérdező kommentje:
*Tudja
2020. júl. 19. 20:39
 2/7 anonim ***** válasza:

sokfelé vannak olyan vágányok az országban amiken tárolnak ezt-azt.....

pl meglepődve tapasztaltam néhány éve, hogy Majó-Újváros állomáson volt elfektetve rengeteg réi potsa kocsi....

2020. júl. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
10 db-ot a Paksi Atomerőmű használ evakuációs vonatként. Időnként megmozgatják őket. Évente egyszer a Múzeumok őszi fesztiválja keretében utazni is lehet velük, bár ebből idén nem tudni lesz-e valami.
2020. júl. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

na a Paksot nem mertem mondani mert nem voltbam benne biztos, hogy még ott vannak-e

azok echte halbi kocsik asszem

2020. júl. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi, esetleg tudja valaki, hogy azon kívűl van-e még?
2020. júl. 20. 16:02
 6/7 anonim ***** válasza:
1 van Körmenden emlékeim szerint, illetve mintha múltkor a váci vonalon láttam volna, talán Dunakeszin?
2020. szept. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Selejt
2022. júl. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!