Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » 1 éven belül szerzett teher...

1 éven belül szerzett teher gki után a busz gki-n kell esettanulmányt írni?

Figyelt kérdés

Februárban csináltam a teher gki-t ott frankón megcsináltam az esettanulmányt, de mondta a vizsgabiztos, hogy tök jó meg minden, de érzi, hogy nem megy a matek, mondtam igen diszkalkuliás vagyok, aztán kérdeztem hogy ha majd végzek a d jogsival is akkor a kell esettanulmány? Mondta, hogy nem ha 1 éven belül megcsinálom. Úgy számítom, hogy sikerült egy éven belül jelentkeznem.


Viszont találtam egy ilyet : "Egy tesztlap (SZEV) és egy esettanulmány megírása képezi az írásbeli vizsgarészt, majd autóbusz gyakorlati vezetése és a szimulátoron végzett vészhelyzet-elhárítása képezi a gyakorlati vizsgát, ezt követően egy kihúzott tételben szereplő témakörben kell a tanultakkal kapcsolatban a válaszolni."


Nyugodt napjaim voltak, hogy nem kell esettanulmányt írni, de most ez megérintett.


Jó, annyira nem vág földhöz mert tudom, de mégis többe kerül így.



2020. aug. 1. 22:58
 1/3 Kecskeméti-Varga Kata ***** válasza:
A C és D kategóriás képzés nem egymásra épülő tehát nem jelent felmentést bármelyik vizsga rész elvégzése a másik kategóriás képzésnél. Ez a vezetői engedély szerzésére és a szaktanfolyami képzésekre egyaránt igaz. De ha biztosra akarsz menni kérdezd meg az adott megyei vizsgaközpont vezetőjét emailben. Pl. Bács megye bacs@kavk.hu
2020. aug. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ja, én is így jártam. Ez egy különbözeti vizsga, ami annyit takar, hogy mindent meg kell csinálni, azt kivéve, hogy 40 kérdést kapsz a feleletválasztós vizsgán, és nem 120-at.
2020. aug. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Pedig az a 120 az nagyon jó, ott tanultam meg sok mindent.


Akkor fene görcsöl ezen, semmi értelme siettetni a busz jogsit.


Köszönöm.

2020. aug. 4. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!