Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Benzinmotoros roller es...

Benzinmotoros roller es elektromos roller esetében hogy alakulnak a km per Ft költségek? konkrét példák érdekelnének

Figyelt kérdés
2020. aug. 17. 14:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Az elektromosnál 1-2 Ft/km. Ha tudod tölteni pl. a munkahelyeden, akkor még ennyi sincs.

Benzinmotorosról még nem is hallottam.

2020. aug. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ezek inkabb barkacs gepek altalaban fukasza motorral de neten hasznaltan aruljak. Oriasi elonye hogy mielott menetkozben kimerulne percek alatt ujra lehet tolteni egy benzinkuton de ugy tudom a hatotav is eleve osszehasonlithatattlan, 100 km-ek...
2020. aug. 17. 14:24
 3/13 D. Brasco ***** válasza:
Nem tudom mit akarsz ezzel az idetlen fűkasza motoros libakegetővel,tekintve hogy a nagykapun kívülre nem is mehetsz vele,mivel egy ilyen házi barkácshulladék nem vehet részt közúti forgalomban.Innentől kezdve meg nincs is miről beszelni.
2020. aug. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

itt Budafokon egy futár gyári benzinmotoros rollerrel száguldozik, megy mint a szél. Kezelése pofon egyszerű, ha indulna, csak meglöki, azt nyélgáz...fékezésnél gázt elvesz, a motor leáll. Kézbesít, oszt robog tovább. Angliában láttam ilyeneket, ott repülögép-modell motor hajtotta. Talán húsz ccm lehetett a legerősebb.


A költséget nem tudom, de ezt neked sem lenne nehéz megsaccolni, nem itt kérdezni.

2020. aug. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
",mivel egy ilyen házi barkácshulladék nem vehet részt közúti kozlekedesben" az osszes elektromos rollerre is ezt a szoveget nyomjak igy ez amit muvelsz kozonseges trollkodas
2020. aug. 17. 18:18
 6/13 A kérdező kommentje:
5: Ha sacolni akarnek akkor azt tennem.
2020. aug. 17. 18:19
 7/13 anonim ***** válasza:

Az elektromosnak olcsóbb az üzemanyagköltsége.

Meg mondjuk beviheted magaddal kb bárhova. A benzinest meg tilos bevinni boltba, lépcsőházba, irodába, tömegközlekedésre...

Meg mondjuk büdös is, leállítás után is.

2020. aug. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 D. Brasco ***** válasza:
Ha neked trolkkodas,hogy leortam a valót akkor legyen......
2020. aug. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ez csak a sajat kitalaciora alapulo velemenyed olyasmirol amit nem is lattal es nem is a kerdesre valasz hanem kisiklatni probalod a parbeszedet. Az utobbi akkor is maga a trollkodas, ha az iras valos alapokra epul
2020. aug. 18. 13:40
 10/13 D. Brasco ***** válasza:

Haver,te menthetetlenül hülye vagy,és ami az egészben a legszebb,higy még meg is akarod magyarázni,hogy te vagy helikopter.

Az ugyan is nem vélemény,hanem tény,hogy ilyen szarral nem vehetsz részt a forgalomban,de mindegy is mert ezt te vagy nem tudod vagy nem akarod felfogni innentől kezdve meg kár is itt a fingot fűrészelni.Sok sikert minden esetre ezekhez a tákolmányokhoz,csak majd nem lepődj meg ha úgy megbüntetnek vele hogy beszarsz.

2020. aug. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!