Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » 16 évesen hol tanulhatnék meg...

16 évesen hol tanulhatnék meg autót vezetni illetve versenyszerűen vezetni?

Figyelt kérdés
Lehetőleg Veszprém környékén és kb mennyibe fájna a pénztárcának?

2020. aug. 17. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Autósiskola 17 év felett. Azt elvégzed, majd a saját költségeden veszel/építesz egy versenykocsit, amellyel saját költségeden elkezdesz versenyekre járni. Ha ott sikerül többet mutatnod, mint a többi 3000 tártsadnak, akkor felfigyelnek majd rád, ez kb. 5 év.
2020. aug. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy tanfolyam alsó hangon 400.000 Ft, egy vett/épített versenyautó kb. 5-10 milla, ehhez jönnek a versenyköltségek, alkatrészek, nevezési díjak, biztosítás, utazás, ott szállás, menedzsment az kb. még ennyi. Vagyis ha van valamennyi tehetséged, akkor 20millióban megáll az ügy. Nem véletlen nem versenyez mindenki.
2020. aug. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Motorkerékpár versenyt már láttam kisiskolásoknak, de autóst nem. Csak olyan egyesület jöhetne szóba, amelyik foglalkozik ilyesmivel. Versenyzői engedélyhez nem feltétel a jogosítvány, ha az edzés és versenyzés nem közúton történik.

Szerintem itthon nincs ilyen klub.

2020. aug. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]


Junior rallycross.

2020. aug. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Versenyezni gokartal lehet kezdeni, ehhez nem kell jogsit szerezned. Ha ott sorra nyered a versenyeket, akkor lehet kategóriát váltani. Addig jó pár milliót beleölhetsz ebbe a hobbiba.
2020. aug. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem volt barátom, aki Rallyzott (tudom, hogy a Rally kb az autóversenyzés Balkánja, de közelebbi tapasztalatom nincs), neki nem úgy volt, hogy csak beült azt rúgta neki, hanem annak volt egy már jártasabb barátja, aki mellé rendszeresen beült, aztán idővel elkezdett ő is vezetni.

Azóta abbahagyta, pénz nem volt benne, kb. csak ilyen tuning-Ladákat meg tuning-Swifteket zúztak.

2020. aug. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
És mi lenne a helyzet a driftel?
2020. aug. 17. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!