Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Autósulit szeretnék váltani,...

Autósulit szeretnék váltani, Ki kérhetem a papírjaimat a jelenlegi suliból úgy hogy még nem találtam másik iskolát?

Figyelt kérdés
Csak még nem tudom melyik autósiskolába jelentkezzek ennél a sulinál 50 levezetett 3 bukott vizsgám van, és nem szeretnék tovább maradni, Mit tegyek?

2020. aug. 19. 20:02
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Előbb iskolát, oktatót kell találnod, ahol fogadnak.

A szükséges papír neve is "áthelyező dokumentum", amelyen különböző kódok formájában a teljesített tananyagok vannak listázva, igazolva.

Az, hogy az iskola váltás ingyenes-e, az aláírt szerződéstől, és a fogadó iskolától is függ, az, higy mi lenne a jó döntés nem tudjuk, at 50 levezetett óra, 3 bukás nem értékelhető információ, lehet nálad is hiba.

Iskolán belüli oktató váltás?

Az iskola váltásnak van egy hivatalos menete, és a váltás után az új oktatót, új autót is meg kell ismerni, néhány óra vezetés kell a következő vizsga előtt.

2020. aug. 20. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!