Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A éjszaka a parkolóban csúnyán...

A éjszaka a parkolóban csúnyán lezúzták a Skodám bal első ajtaját, fog fizetni a biztosítóm?

Figyelt kérdés

A kárt okozó autós nem ismert. Feljelentést megtettem, de sajnos nincs kamera és sok a fa is, kevés az esély arra, hogy legyen szemtanú/bizonyíték. Annyit tudunk, hogy a kárt okozó autónak piros a színe.


Mi van olyankor, hogy ha a kárt okozó autós ismeretlen marad? Hogy fizet ilyenkor a biztosító? Tudtok konkrét eseteket?



2020. aug. 25. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Milyen boztosítással rendelkezel. Ha a kötelező biztosításra gondolsz, az valószínűleg nem fog fizetni, hiszen nem ismert az elkövető. Nem is biztos, hogy autó volt.
2020. aug. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kötelező és Casco is van. Haverom javasolta a Cascót mindenképpen, mikor beköltöztem a városba.
2020. aug. 25. 13:01
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mit tartalmaz a Cascod, mekkora önrészt vállaltál és mekkora a kár. Elvileg ezért van, de lehet, hogy jobban jársz, ha nem veszed igénybe. (Nekem 3 tükröm leverték, több helyen meghúzták az évek alatt, de egyszer sem volt érdemes törődni vele. Az apróbbakat megcsináltattam, egy horpadás meg úgy maradt:S, szerencsére nem olyan látványos.)
2020. aug. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%
Casco fizeti.
2020. aug. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
elvileg a casco erre van
2020. aug. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!