Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Aki jogsi megszerzése után...

Aki jogsi megszerzése után sok-sok éven keresztül nem vezetett és utána vett ismét órákat, hogy visszarázódjon a vezetésbe,kinek mennyi idő, illetve hány óra kellett hozzá?

Figyelt kérdés

#Újravezetés
2020. aug. 25. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:
15 évnyi nem vezetés után elég sok. Nem tudom már pontosan mennyi volt, de 50e-nél többe fájt. És az oktató kb 2 alkalommal előbb eresztett utamra, mint ahogy én gondoltam volna.
2020. aug. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hú, én 16 év nemvezetés után most akarok megint órákat venni. :s Nem tudom, mire számítsak, de szerintem olyan lesz, mintha teljesen elölről kellene kezdenem tanulni mindent.
2020. aug. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én is 15 év szünet után kezdtem újra rutinpályán. Két alkalmon vagyok túl. Először sokat bénáztam, csalódott is voltam, kb. 3-szor lefulladtam. Aztán a második alkalommal már kezdtek visszajönni az emlékek, a ráérzés, már le se fulladtam, és egyből meg tudtam csinálni a felváltást egészen 3-ig, szlalommenetet, kézifékes elindulását és a Y-t is. Bizakodom, hogy hamar visszarázódok, az oktatóm is dícsér. Mondta, hogy hiába régen vezettem, azért látszik, hogy nem a nulláról kezdtem.
2020. aug. 27. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!