Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Egyetemisták, ti hány órát...

Egyetemisták, ti hány órát ingáztok naponta?

Figyelt kérdés
A nyár folyamán felvettek fogorvosira egy tőlem kb 2 órányira eső egyetemre. A lehetőségeimet mind sorra véve, átmenetileg ingáznom kell majd összesen napi 4 órát. Emiatt annyira nem tartok (még), egy darabig megoldható, de érdekelne, hogy ti mennyit utaztok naponta, milyen távolság/időtartam az, amit még megugorhatónak tartotok (hence the question).

2020. aug. 26. 12:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Napi 20 percet ingázok, és napi 1-1,5 órát tudnék elviselni. Nem szeretem az időmet hülyeségekre pazarolni, ha nem muszáj. Fogorvosi mellett a napi 4 durva, keress albérletet.
2020. aug. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

1 óra összesen (30 perc a táv)

max 2 óra férne bele összbe. a 4 az durván hangzik nekem.

2020. aug. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Nekem anno 1 óra volt irányonként, de a lyukak miatt volt olyan nap, amikor ezt négyszer is megtettem.
2020. aug. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én anno napi kb. 3 órát utaztam, de ez változó volt, mert a legrövidebb járat az azthiszem 1 óra 20 perces volt. Általában evvel mentem mindig be reggel, de hazafele volt olyan, hogy csak 2 óra 15-20 perces buszt fogtam ki az 1 óra 20 perces helyett. Szóval jó esetben napi 2 óra 40 percet utaztam, rosszabb esetben ez volt majdnem 4 óra is. Amúgy nem volt kellemes, de bizonyos okokból az ingázást kellett választanom. Én mindig próbáltam hasznosan eltölteni az időt, pl. olvasás, tanulás... amúgy 1 évig jártam be napi szinten így. Nem kellemes, de na. Amúgy én 3 órát tuti nem vállalnék be, csak na, nem volt más lehetőségem. Szóval nem tudom... túl lehet élni a sok utazást, ha próbálod hasznosan eltölteni az időt. De ha hazaérsz több óra után, és akkor kezdesz el tanulni, meg minden, az úgy nem jó.
2020. aug. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%
A 4 óra oké is lehet naponta, ha rengeteget tudsz spórolni az albérleten. Közben tanulsz, jegyzetelhetsz stb. De van 1 nagy baj: amíg a többiek csajoznak, buliznak, kimennek esténként italozni, stb, te fogsz rohanni a buszhoz, vonathoz. Márpedig ezek a legnagyobb élmények az életedben és itt születnek az eletre szóló barátságok.
2020. aug. 27. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az idö pénz, és ez igaz közmondás. Semmiképpen nem javaslom, hogy naponta órákat utazgass. Ha megengedheted magadnak, akkor legalább egy kis lyukat próbálj bérelni.
2020. aug. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!