Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ciki ha megbukok D kategória...

Ciki ha megbukok D kategória forgalmi vizsgán?

Figyelt kérdés

Eddig soha nem buktam meg, se c,e d rutinon sem.


Most viszont biztos meg fogok és több alkalommal, ugyanis kihagyom a buszmegállókat. Nem tudom miért, későn veszem észre órákon. Nem nagyon járok busszal, csak a kedvenc helyi járatom útvonalát ismerem. Most ha kapok egy balatoni útvonalat biztos kihagyok egy megállót és az buci. 5. alkalommal meg ujra páv2-kell vagy kihagyok egy évet és lejár a 2 akkor minden előröl.


Saját buszt szeretnék mert sok a rokon és így több lenne a közös program, ezért kellene D. Csak anno csináltam egy páv2-t vesztemre. Nehéz volt.



2020. aug. 31. 01:44
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Igen ott fog állni a fél város és mindenki mutogatni fog rád és röhögni rajtad. Na most komolyan szerinted? Senki sem fog vele foglalkozni.
2020. aug. 31. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Pedig nagyon kérdezik a rokonaim, hogy "nnnaaa hol tartasz"?
2020. aug. 31. 06:29
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Igen, mindenki rajtad fog röhögni.
2020. aug. 31. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mondjuk jogos, anem vezettem nagy kategóriás járgányokat az órákon kívűl. Tehetségem sincs hozzá, de kéne mert lehetne duhajkodni 19 személyes Mergával :D.
2020. aug. 31. 07:55
 5/10 anonim ***** válasza:
82%

A vizsgák azért vannak hogy néha egy páran megbukjanak. Nem szégyen mész újra.

Mivel rá vagy görcsölve a megállókra biztos vagyok benne hogy mikor járatra kerülsz annyira figyelni fogsz, hogy még ott is megállsz majd ahol nem kéne.

Sok sikert!

Egy volános

2020. aug. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Jah, nem megyek én oda, nekem kell takarítani, nem szeretnek kakit meg hányást pucolni.


Amúgy a Volánnál van felvét? Egy srác akivel járok vezetni nagyon oda akar menni, állítólag stop van.

2020. aug. 31. 09:05
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
Ez egy troll !!!
2020. aug. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Az. Hihetetlen.


Várj, azért mert a lefulladós kérdésnél írtam, hogy automatát fogok venni buszba mivel utálom a H váltót? Hatalmas trollkodás, totál Szomszéd ezres Swiftje , meg VW Bora, meg Volvo S40, most itt vagyok a D jogsis troll, új troll gyerekek! Jogsis troll!


Mint az emberek topikba a Balázska úgy rettegtek majd itt is, meg az eszkimós troll. Ahh , de félelmetes vagyok. Egy troll vagyok. Köszönöm.

Következő a tachográfos troll lesz. Tényleg, érdekes amikor gki vizsgára készűltem és kiírtam egy kérdést akkor nem jött senki, hogy troll vagyok.

2020. aug. 31. 10:51
 9/10 anonim ***** válasza:
21%
Amikor busz szimulátoroztam, volt, hogy már gyalog is megálltam minden megállóban 😂😂😂
2020. aug. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nos, szeptemberben megbuktam, de októberben sikerűlt másodikra. Az első olyan ciki volt, hogy 3 hétig ki sem mentem az utcára és csak ültem , néztem ki a fejemből, és aludtam nem sokon múlt, hogy felfekvésem legyen..
2020. dec. 4. 02:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!