Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » 1500km-re mennyi költségeid...

1500km-re mennyi költségeid lennének?

Figyelt kérdés
Személyautó, oda vissza út, benzin és kopásköltségekre gondolok. Várom a válaszokat!

2020. szept. 5. 12:21
 1/6 anonim ***** válasza:
A benzinköltséget ki tudod számolni, általában olajra, gumira, kopásra megduplázzuk az üzemanyag költséget.
2020. szept. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

6000 köbcentis amcsi állat, vagy 800 köbcentis Daewoo Matiz?


Idióta kérdésre, idióta válasz:


35000-250000-ig

2020. szept. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem Sportauto, hanem átlag sedan-családiauto, és azért kérdezem, mert nem értek a témához, előre is skoszonom a válaszokat!
2020. szept. 5. 12:35
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát így hasraütésszerűen... mondjuk kb. 60-70 ezer, ha hozzávetőlegesen beleszámoljuk az útra vetített karbantartási kiadásokat is.
2020. szept. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem olyan 100000-et számolj nyugodtan és ha marad valamennyi akkor jól jársz.

Persze ehhez még az autópálya dijakat hozzá kell adni, ami nem tudom hogy merre akarsz menni.

2020. szept. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Annyira nem értesz a témához, hogy nem tudod mennyit fogyaszt az autód?

Nekem dízelem van. 7 liter körül eszik vegyesen. Szóval ennyivel számolnék. Plusz pályadíj és hasonlók. Ha egyszer, szívességből kell valakit utaztatni vagy hasonló

2020. szept. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!