Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Az online KRESZ tananyagban...

Az online KRESZ tananyagban található feladatok mennyire kompatibilisek a vizsgán található kérdésekkel?

Figyelt kérdés
Online tanfolyamra jártam,két nap múlva fogok vizsgázni.Sok tesztet csinálok,azokat amelyek az online tananyag végén találhatóak.Azok a kérdések mennyire egyeznek meg a vizsgán található kérdésekkel?A vizsga vagy a próbavizsga a modulzáróban a nehezebb?Most kb. a próbatesztvizsgákat 75-ből olyan 55-65 pont közöttire írom meg.Jelentős része kiesett az anyagnak.Szerintetek fel tudok még készülni vizsgára úgy,hogy átmenjek (erről a szintről)?Tapasztalatokat szeretnék kérni.Illetve,hogy azok a tesztek mennyire hasonlítanak a vizsgához?19/F

2020. szept. 7. 15:59
 1/6 A kérdező kommentje:
Illetve mi a hatékonyabb?Ha magolom a tankönyvet,vagy sok tesztet csinálok?
2020. szept. 7. 16:00
 2/6 anonim válasza:
100%

Ugyan azok a kérdések lesznek, mivel abból az adatbázisból dobálja fel a kérdéseket. Éppen ezért lesz ugyan olyan a vizsgád, mint a modulzáród.

Egyébként egy csomó kérdés egyértelmű, simán megtudod csinálni kevés tanulással is.

2020. szept. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne magolj. Próbáld logikusan. 100%-ban ugyanazok a kérdések.

Ne izgulj. Menni fog.

2020. szept. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi,ma már 5x kitöltöttem a próbavizsga tesztet a modul végén.2x meglett a 65 pont.Szerencsére a legutolsó elérte a 70 pontot is már.
2020. szept. 7. 19:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Igy necces lesz..
2020. szept. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Igen, minden kérdés ugyan az kivéve a kezelő felület lesz más, inkább ehhez ( [link] ) fog hasonlítani. De minden egyes kérdés ugyanabban a megfogalmazásban lesz mint ahogy most tanulod E Titánon. Én addig csináltam a próba vizsgát míg nem volt legalább tízszer egymás után 70 pontos. Így izgulás nélkül hibátlanra töltöttem. Sok sikert. :)
2020. szept. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!