Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Forgalmi vizsga parkolás...

Forgalmi vizsga parkolás ,megfordulás mikor hogyan ?

Figyelt kérdés
Lesz konkret hely ahova mondja az oktato hogy na aljak be ,vagy forudljak meg ugye..Vagy ez hogy mukodik
2020. szept. 17. 11:20
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Nálam úgy volt, hogy szólt az oktató, hogy "a következő útszakaszon hajtsam végre a parkolást", vagy valami hasonló. Szóval tudni fogsz róla. De konkrét parkolóhelyet nem mond, azt majd te választasz.
2020. szept. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt.:)1 hetem van még az első vizsgámig
2020. szept. 17. 11:30
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem a vizsgabiztos szolt, hogy az elso lehetosegnel parkoljam le a kocsit, amit huztam a tetelen
2020. szept. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem az oktatóm szólt, hogy akkor hajtsam végre a parkolást, utána meg mentünk tovább és megint szólt, hogy akkor csináljam meg a megfordulást. :)
2020. szept. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

Tegnap buktam meg a parkolás miatt. Azzal indult, hogy nem választottam jó helyet, túl sok hely volt a 2 kocsi között. Sajnos nem szólhatnak. Elkezdtem csinálni és rádöbbentem, hogy azok a fix támpontok amiket a másik autó ad tükörből , hogy pl mikor kezdjem el visszaszedni a kormányt, csak az esetben működnek, ha megfelelő távolság van ugye...nekem nem volt. Az oktatóm nem nagyon mondta ezeket el, videókat néztem orrba szájba. Ment volna, de ezen begörcsöltem és jól elcsesztem, korrigálni azt senki emberfia 2 próbából nem tudta volna, amit műveltem. Pedig meglett volna, mert a vezetés megy.

Gyűlölöm ezt, nekem kellene választani helyet, de szempontom alig van és gyakorlás során soha nem én, mindig az oktatóm bökött egy helyre. Szóval el lehet cseszni, nagyon nagyon gondold meg hova indulsz beállni.

2020. szept. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Koszi

Legkozelebb biztos sikerul !!:)

Elegge parazok én is ..

2020. szept. 17. 21:12
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Oktatom is mondta, h sokan a parkolohely megvalasztasan mar elbuknak,ezert fontos h te valassz az oktatas soran. Nem baj, ha akkor megorobalod es nem megy, mert megtapasztalod h miert nem volt jo vaalsztas, es igy lesz rutinod benne.
2020. szept. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az első vizsgámon én is a parkoláson buktam. Csak én meg túl kicsi helyet választottam így az oktatómnak be kellett fékezni. A kocsi benn volt

(párhuzamos hátra), csak a hátsóhoz kerültem közel.

Most mindig nézzük melyik hely milyen parkolásra jó. Én mondom meg, aztán parkolok. Az is baj, hogy azt mondják ne keressük sokáig a helyet. Az izgalomban, meg mert bizonyítani akarunk persze, hogy sz@r helyre állunk be.

Második vizsgámon meg egy dupla körforgalom közepén nem kapcsoltam ki az indexet. Szinte azt sem tudtam melyik a jobb kezem, melyik a bal, annyira izgultam.

2020. szept. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi mindig megbeszéljük hol kell megfordulni kb. És ott gyakoroljuk.
2020. szept. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt 2 fix helyem U megfordulasra meg 2 az yhoz, az oktatom azt mondta hogy mindenkepp oda fog vinni vizsgan, de nem fog külön szolni. (vegul y-t huztam es nem igy lett, egyszercsak kozolte a vb hogy akkor itt csinaljam). Parkolohelyet onalloan valasztottam, mikor olyan teruletre ertunk akkor szoltam, hogy 'itt vegrehajtom a parkolast'.
2020. szept. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!