Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mindenhol ennyire sokan...

Mindenhol ennyire sokan vezetnek, hogy több hónapos várakozási lista van a gyakorlati oktatásra illetve a végén a vizsgaidopontokra is 2 hónap?

Figyelt kérdés

Többen javasolták nekem az oktatóváltást, mert sok panaszom van (az oktató nő nem magyarázza el a parkolást pl, nem tudja hol tartok, mert van 50 ember nála és azt elmondja amit tudok, de állítja arra, amit elrontok, hogy ezerszer gyakoroltam, pedig nem, türelmetlen, telefont nyomkod közben, kérdezek és még se hallja, stb). Viszont mikor befizetni mentem egyszer a suliba, fültanúja voltam, hogy a sulis titkárnő telefonon azt mondja egy tanulónak, aki most kezdene vezetni, hogy 4 hónap, mire kezdeni tudja mert rengetegen várnak.

Én úgy kaptam vizsgaidopontot szeptember végére, hogy aug.elején kértem.

Mindenhol ez van?

Írjatok várost légyszi.

Itt Székesfehérvár.


2020. szept. 17. 21:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Nyíregyházán ugyanez.
2020. szept. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!