Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mekkora területre vonatkozik...

Mekkora területre vonatkozik az otthoni ingyenes parkolás?

Figyelt kérdés

Az igényelhető ingyenes parkolás (lakhely körül) pontosan mit takar?

Tudom, hogy Budapesten eléggé kusza a parkolás (ellenben vidéki nagyvárosokkal), de pl mi a helyzet az alábbi ELMÉLETI helyzetben;


Budapest III. ker, Békásmegyer: az egyik társasházban lakom, van 1 db autóm, amit ingyenesen parkolhatok, mint helyi lakos. Ez az egész kerületre vonatkozik? (gondolom nem). Vagy pl. átállhatok a hegynél lévő részről a dunánál lévőhöz? (ez kb. 2 km). Körzetek vannak, vagy esetleg km-es meghatározás? Mik a díjai az igénylésnek, évente, stb.


Ahogy nyílván átjött eléggé kezdő vagyok a témában, minden választ nagyon szépen köszönök. :D



2020. szept. 21. 22:32
A kérdező szavazást indított:
kerületfüggő, irány az önkori oldala :D
az egész kerületben ingyenesen parkolhatsz 1 kocsival
km alapú a körzet az ingatlantól viszonyítva
előre szabott körzeteken belül lehet csak ingyenesen
9 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen kerület függő a szabályozás, én örülök, ha a sajátunk változásait időben követni tudom. :D

A weblapjukat nézd meg, ha nem találsz rajta normális választ, akkor pedig fel kell őket hívni, biztosan segíteni fognak.

2020. szept. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, gondoltam, h nem lesz olyan egyszerű :D
2020. szept. 22. 00:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Megtaláltam, külön weboldala van ennél a kerületnél a parkolásnak. :D [link]
2020. szept. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2020. szept. 22. 09:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!