Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A távolsági busz aminek ora...

A távolsági busz aminek ora 12 re van ki írva a megállási időpontja elment 6 perccel előbb megállás nélkül, emiatt nem értem oda egy találkozóra, mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

2020. szept. 25. 15:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Elküldeni a paraszt sofőrt az anyjába. A késést megértem, de a korábban indulást nagyon nem tudom megemészteni, mert minimális odafigyeléssel elkerülhető lenne.


Illúzióid ne legyenek, de pontos idő , helyszín, járat megjelölésével jelezheted a szolgáltató felé, hátha kevésbé lesz később hajlamos erre az illető.

2020. szept. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Most jöttem az egy órával későbbivel és ez is, de ez 12 perccel jött előbb kerdem mi a fasz van változott a menetrend vagy mi?

Erre csak "előbb jött a kolléga"...

2020. szept. 25. 16:08
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A buszoknál nem tudom, mi van, de a vasúton van GPS naplózás, és tudtommal eléggé kikap a személyzet, ha valaki panaszt tesz, hogy nem érte el a vonatot, mert előbb ment. Buszon nem tudom, hogy van-e ilyen GPS, logikus lenne.
2020. szept. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Érden az esti órákban ugyan ez volt, rendszeresen hamarabb mentek el a buszok. Panaszt tettem a Volánbusznál, azóta kijelöltek 2 megállót, ahol kivárják a buszok a pontos indulási időt, így akkor is pontosan járnak ha megállás nélkül mennek.
2020. szept. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

4. Te hol írtál panaszt online vagy bent könyvben? Mert én csak ilyen észrevételt/megjegyzést találtam online nem tudom ezt, hogy kezelik jó e vajon?!


3. Van valami ilyesmi egyszer meg volt , de most nem találom

2020. szept. 25. 16:32
 6/8 anonim ***** válasza:
Itt: [link]
2020. szept. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Így van, használd a Volánbusz honlapján található elerhetosegeket.


Különböző javaslatokkal és panaszokkal kerestem őket , ezek egy kisebb hányadánál tényleg léptek is valamit, magyarul bizonyos szinten tényleg foglalkoznak a problémákkal, de sok a lepattintós, ügyfélelhárítós duma. Ugyanakkor ha semmit nem csinálsz , akkor tuti nem változik semmi a jó irányban .

2020. szept. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem változott a menetrend, csak ezt elfelejtették kitenni.
2020. szept. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!