Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Most hétvégén mennénk Szlováki...

Most hétvégén mennénk Szlovákiába. A vírus miatt, hogyan lehet átmenni és visszajönni?

Figyelt kérdés
Csak egy napról volna szó, mi a helyzet most a határnál, illetve milyen rendelkezések vannak?

2020. okt. 1. 11:48
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Simán átmehetsz, hazafelé pedig megkapod a piros matricát a 10 napos hatósági karanténhoz.
2020. okt. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%

Így van, egyelőre Szlovákia nem korlátozta a beutazást.


Én mondjuk pont a somoskői várba akartam menni e hétvégén , de nagyon nem hiányzik a 10 napos házi karcer, így majd megnézem kívülről a magyar határról, nehogy pont akkor jöjjenek oda rendet csinálni. Ilyen az élet.

2020. okt. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%
Atmesz, vissza aztan 10 nap pihi otthon.
2020. okt. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Most olvastam és a mai napon jelent meg ez a közlemény és igaz, hogy ingázóknak írja, de ki tudja, hogy mi ingázók vagyunk vagy sem?

"Szabadon léphetnek be az országba azok a magyar állampolgárok, akik 24 óránál nem hosszabb időre hagyták el az országot, és nem távolodtak el 30 kilométernél nagyobb távolságra a határtól."

Ja és nem is mennénk távolabb a határtól és egy délelőtt lezavarnánk a dolgot. Ez így működne?

2020. okt. 1. 18:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Olvasd csak végig a rendeletet és ott lesz az is, ki számít ingázónak. Turistáskodás, rokonlátogatás, csajozás nincs benne a listában.
2020. okt. 2. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Így visszatekintve még durvább, milyen nyomorult szabályokat hoztak az egyes kormányok.
2022. jún. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!