Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha egy autó meghúz egy másik...

Lues kérdése:

Ha egy autó meghúz egy másik autót, akkor az mind a két kocsin látható,ugye?!

Figyelt kérdés
2020. okt. 5. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Sok mindentől függ (színek, melyik alkatrész ér oda stb.), de alapvetően igen.
2020. okt. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Nem. Két hónapja a 15 éves kocsimmal meghúztam egy 1,5 éves autót kb 5 centi hosszan parkolás közben. Az ő lökhárítójáról műanyagig lejött a festék egy hüvelykujjnyi részen, az én kocsimról egy ronggyal letöröltem az ő festékét, és semmi nem látszik (persze hagytam cetlit, és megbeszéltük).
2020. okt. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Egyik szürke másik zöld. Szürkén látszik, a zöldön semmi. Letörölve se lett festék.

De érezni érzed,ha meghúzol egy kocsit,nem?!

2020. okt. 5. 22:29
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
Én nem éreztem. Zenét hallgattam a kocsiban, plusz nagy alapzaj volt az utcán, macskaköves út... Szóval mikor kiszálltam akkor vettem észre, hogy szépen végigkaristoltam a lökösét.
2020. okt. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
Nem minden esetben, pl.: a magasságkülönbség is befolyásolja.
2020. okt. 6. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Általában igen.

Van aki észre sem veszi annyira béna vagy mással van elfoglalva

2020. okt. 6. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az infókat! Tizen éves tapasztalattal kétlem,hogy valaki nem venné észre,de hagyjuk! Az viszont felettébb furcsa,hogy a zöld autóról még a por se törlődött le onnan ahol állítólagosan érintkezett a 2 kocsi...

És a rendőr csak áll, végignézi a kocsit és nem mond semmit...

Még egyszer köszönöm a hozzászólásokat! Így még biztosabb vagyok abban amit eddig is tudtam!

2020. okt. 6. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!