Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a jobb...

Szerintetek melyik a jobb megoldás? Gyorsan, folyamatosan csinálni a tanfolyamot, vagy kisebb adagokban, elnyújtva? (e-learning, B kat.)

Figyelt kérdés
Tegnap délután kezdtem el az e-learninget, a két modul közti 30 perces pihenőket betartva ma reggelre (tegnap 4 ma 2 modul) ledaráltam az első fejezetet. Minden modulzáró 100%, a részvizsga 98%. Arra gondoltam, hogy nem vagyok e esetleg túl gyors? Vagy ha nekem jó ez a tempó akkor folytathatom így? (eddig 3 óra 24 percet tanultam) Persze gondolom a többi fejezet (főleg a forgalmi szituációk) nehezebb lesz, de nem hinném hogy azzal sokkal több időt töltenék.
2020. okt. 14. 11:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Személy függő. Ahogy szereted úgy csináld.
2020. okt. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ismerek olyat akinek nagyon sietős volt a dolog és csak végig kattingatta, segítséggel megvoltak a tesztek és arra játszott, hogy minél hamarabb kapjon vizsgaidőpontot.

A terv be is jött, mert kb 2 hetet kellett várnia a vizsgára, addig pedig profin meg tudta tanulni és elsőre sikeres vizsgát tett.


Az pedig, hogy te mennyit tanulsz egy nap az egyéni preferencia kérdése.

Ha úgy érzed, hogy már nem megy több akkor azt kár erőltetni. viszont ha "lendületben" vagy és érzed, hogy tudsz figyelni akkor miért kellene megállni?

2020. okt. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Most kezdtem el a 3. fejezetet. Eddig minden modulzáróm elsőre sikerült, a részvizsgákon mindkettő sikerült 1 hibával, szintén elsőre. Segítséget sehol nem használtam, most járok 53%-os teljesítésnél és kedd délután óta csinálom. Hétvégén dara, szerintem hétfőn mehetek a tanfolyam-igazolással időpontot kérni. Igazából arra gondolok, hogy minél hamarabb vizsgázok, annál kevésbé felejtek, főként az első részekből. Meg ugye így több időm van gyakorolni mielőtt letelelik a 60 óra.
2020. okt. 15. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!