Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A legdrágább Xiaomi Roller jó...

A legdrágább Xiaomi Roller jó vétel?

Figyelt kérdés

Most ártól eltekintve kérdezem, nem emlékezve a pontos nevére. A gyártó terméke megbízható hosszútávon? Ha cserélni kell az aksit akkor hol lehet? Milyen szervizben?


Ha bemegyek boltba, akkor hogy biztosítom, hogy ne lopják el?



2020. okt. 30. 05:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én most vettem, de nem a legdrágábbat, csak sima m365-t.

Hosszú távon is megbízható, a xiaomi jó termékeket gyárt. A gumi defektre hajlamos, illetve van egy kis műanyag alkatrész, ami összecsukásnál tartja az egészet, ami elég gyenge és idővel eltörik.

Ezek persze pótolhatóak, akár otthon is. Az akku pack is szerelhető otthon, kb 30-40 körül lehet kapni.

Ha nagyobb baja van, akkor xiaomi szervíz is van az országban.

A hátsó kerék küllős, le tudod lakatolni, illetve telefonnal le tudod zárni a motort, ami jelezni is fog, ha elindulnak vele jelszó nélkül.

Egyébként én inkább beviszem a boltba.

2020. okt. 30. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1:

A Xiaomi nem gyárt rollereket, ahogy egy sor más terméket sem gyárt, csak címkézi. Simán lehet, hogy az más-más gyártó gyártja az egyes modelleket, ezért te hiába vagy elégesett, ha a kérdező más modellt vesz, azzal megszívja.


Tapasztalatból írom, más termékeknél jártam már pórul a Xiaomi-val, úgy hogy telefonban az egyik legjobbnak tartom a márkát.

2020. okt. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nekem Mi Bedside Lamp 2 van tőlük. Használtam az első szériát is, mindkettő bevált. Így jött a Roller ötlete is, viszont nem egy ilyen, és ehhez hasonló kritikát olvastam:


Hátrányok:

"A gyári külső gumi tönkreteszi a gyári belsőt. Nem defekt miatt megy tönkre a belső, hanem a külső gumi belső felülete dörzsöli ki és egyszerűen szétreped. Az állítólag "erősebb" anyagból gyártott pót belső még annyit sem bírt, mint az első. Tömör gumi kapható ugyan, de azzal használva a garancia érvénytelenné válik.

A helyi gumiszervizek közül 4 nem vállalta a javítást (az egy szem budapesti szerviz pedig elérhetetlen).

Nagyon kényes. A műanyag alkatrészek könnyen karcolódnak. Az összecsukást biztosító csengőből kialakított fém kapocs félkör alakban felkarcolja a hátsó sárvédőt és a rögzítő fül gumiborítását is hamar tönkreteszi. Ezzel együtt nagyon bizonytalan az összecsukott roller rögzítése.

Menetkész állapotban nincs rajta fogás, amennyiben útközben egy akadályon át kell emelni (pl. úttestről járdára feltenni). Az ide-oda lengő talp bokán vághatja az embert.

Nagyon lassan tölt.

Mivel a kormány összecsukott állapotban is ugyanolyan széles, ezért nehéz felszállni vele pl. egy vonatra."

2020. okt. 30. 08:33
 4/5 anonim ***** válasza:

#2: az mindegy, hogy ki gyártja, a lényeg, hogy ha ráteszik a márkanevüket, akkor az ő minőségbiztosításuknak megfelelő a termék.

Xiaomi jó termékeket forgalmaz, nekem robotporszívóm van tőkük.

2020. okt. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4:

Hát ez az Amazfit órákon nem látszik, de pl. futócipőt is címkéztek Xiaomi márkanéven, ami igazi szemét volt, rosszabb az átlag kínai hamisítványoknál. Kb. annyira számít, hogy Xiaomi, mint manapság a Kodak...

2020. okt. 31. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!