Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Utcán is kötelező a maszk?

Utcán is kötelező a maszk?

Figyelt kérdés
Hangzott el ilyen Magyarországra vonatkozóan? Állítják többen, hogy a médiában elhangzott és több cikkben is megjelent, azonban én ezeket nem találom! Aki tudja nekem ezt dokumentálni kérem küldje el!

2020. nov. 10. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, éppen az előbb beszélt Viktor az M1-en.....
2020. nov. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%
Szerencsétlen elmebeteg Viktorunk :D
2020. nov. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
22%
Azért ezt megnézném már hogy tartatja be...
2020. nov. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%
Akkor már ő is hordja mindenhol IS a szájkosarat!
2020. nov. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
60%

"szerda 0 órától a 10 ezer főnél nagyobb települések egyes közterületein lesz kötelező a maszkhasználat. A területek kijelölése a polgármesterek feladata lesz. Ugyanakkor a sporttevékenység során, valamint a parkokban, zöldterületeken továbbra sem lesz kötelező a maszkhasználat."


A lényeg az 'egyes'-en van. Ergo nem mindenhol. Szóval míg a polgik nem jelölik ki azokat a területeket, addig nem kell a maszkot sem hordani. Sztem...

2020. nov. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!