Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Jogosítvány elsősegély vizsga...

Jogosítvány elsősegély vizsga nélkül?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok, van rá esély, hogy ismét fogják engedélyezni a jogosítványok kiadását elsősegély nélkül?

2020. nov. 14. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az kivételes eset volt. Amúgy könnyű a vizsga, én 1 nap alatt megtanultam amit kell.
2020. nov. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%
Nincs. Szörnyű is lenne; balesetet szenvedek pont egy ilyen szerencsétlen által és még elsősegélyt sem tud nyújtani...
2020. nov. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
33%
Ha azon az 1 napot is el akarod spórolni a jogsi megszerzéséből, akkor inkább ne csinálj jogosítványt.
2020. nov. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
49%
Ezt meg kell tanulni, nagyon fontos hogy tudj segíteni egy baleset helyszínén. Aki megkapta a jogsit elsősegély nélkül én azzal is be pótoltatám. Sőt van rá esély hogy ez megtörténjen. Simán el tudom képzelni hogy korona után azt mondják aki jogsit kapott elsősegély nélkül az pótolja x időn belül különben be vonják a jogsit. Simán megtörténhet. Nagyon fontos egyébként hétköznapi életben is jól jöhet. Amúgy meg ha meg is kapnád a jogsit akkor jó lenne azon idegeskedni hogy mikor mondják hogy potold be?? Én is átmentem elsőre könnyű, most a vírusban még könnyebb.
2020. nov. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!