Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Baleset után kik értesítik a...

Baleset után kik értesítik a családot és mennyi idővel a baleset után?

Figyelt kérdés
És ha külföldön történik a baleset?
2020. nov. 19. 11:25
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Erre semmi konkrét dolgot nem lehet mondani, mert minden eset más, a "külföld" meg annyira nem konkrét, hogy nem lehet tudni, ott mi az eljárás.
2020. nov. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de miért érdekel a téma, ez már nem az elsö kérdésed ma!

Ha úgy gondolod, valakidet baleset érte külföldön, akkor az ottani ismerösökkel vedd fel a kapcsolatot, többre mégy vele, mint itt kérdezgetni másokat.

2020. nov. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Külföldön a külföldiek.
2020. nov. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amikor engem baleset ért, szerencsére a munkatársaim találtak meg. Ők értesítették a családot, hozták be a nejemet a korházba
2020. nov. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
32%
Én szerintem megdögölhetnék akárhol, anyám fel se veszi soha a telefont, rám se bagózik senki.
2020. nov. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor barátnőmék szenvedtek külföldön balesetet, ugye anyukája itthon volt meg én is. Akkor úgy történt hogy másnap reggel olyan 9 óra körül hívták fel az ottani nagykövetségről. Majdnem 24 óra elteltével a baleset után.
2020. nov. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát az attól függ milyen baleset. Ha nem történt haláleset, akkor a kórház vagy maga az illető, ha magánál van. Ha történt haláleset, akkor a rendőrség. De ezek is változhatnak, mert szeretik egymásra tologatni a felelősséget (senki nem szeret rossz hírt közölni a családokkal).


Egy biztos, hogy külföldi balesetnél minden esetben a nagykövetség értesíti a családtagokat, de ugye itt is függ, hogy egyáltalán eljut-e odáig a hír, mert ha csak egy karcolás, akkor maga az illető is tud telefonálni.

2020. nov. 22. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!