Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Nem emlékszem, hogy befizettem...

Nem emlékszem, hogy befizettem-e a forgalmi vizsga díját. Meg tudja mondani a megyei közlekedési hatóság, hogy befizettem-e?

Figyelt kérdés

Tudom, elég hihetetlen, de szétved az ideg. Leírom röviden mi történt. Nagyon régen csinálom a jogsit, nagyon sok időt ki is hagytam, előző oktatómmal tavaly nyár elején vezettem, aztán ott hagytam, nemrég àtjöttem egy másikhoz, már lassan ki akar írni az új oktató vizsgára, de nem emlékszem befizettem-e a forgalmi vizsga díját. Nagyon régen volt már az. A számlát nem találom, szétszedtem a házat, de nincs meg.

Ha felhívom a közlekedési hatóságot, akkor meg tudják mondani, hogy befizettem-e?

Autós iskolát is váltottam, nem csak oktatót, szóval ha befizettem, akkor maximum a számla másolatàért mennék be oda. (Azt mondták, hogy ha nincs meg a számla, akkor az autós iskola ad róla másolatot).


2020. nov. 29. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

(Azt mondták, hogy ha nincs meg a számla, akkor az autós iskola ad róla másolatot)


Akkor kérdezd a régi sulit inkább?

2020. nov. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A pénz amúgy is a sulinál lehet. Miután befizetik, jött volna a vizsga.
2020. nov. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Megmondom őszintén, hogy nem jól váltam el az előző oktatómmal(övé egyben az iskola), és nem hiszem, hogy akár az irodai dolgozója(aki lánya, és tudja ki vagyok) is szét fogja miattam szedni az összes számlatömböt, meg egyéb dokumentumot, ha nem mondom azt, hogy biztosra befizettem.
2020. nov. 29. 19:21
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha maradt bent pénz, azt vissza kellett volna fizetniük, erre jobb lett volna esetleg akkor figyelni. Vizsgadíjat nem tárolnak a hatóságok ennyi ideig.
2020. nov. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igazad van, akkor kellett volna, hogy eszemben legyen, de sajnos nem volt, úgy gondoltam, hogy megvan a számla róla, de nincs.

Az oktatóm azt mondta, hogy ha befizettem, akkor az még érvényes. Többet nem tud segíteni, szóval nem is szeretném ezzel zaklatni, ha nem muszáj.

2020. nov. 29. 19:32
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor kérdezd a NKH-t, ha más nincs. De ha oda befizették, akkor már várhatóan időpontod van vizsgára. Most vírus alatt nem tudom, normál esetben is kell várni pár hetet a vizsgaidőpontra a befizetés után.


Akármilyen zűrösen váltatok el, ha maradt bent nagyobb összeged, kötelesek visszaadni (levonva x forint bánatpénzt). Arra emlékszel mennyit adtál, és hány órát vezettél?

2020. nov. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!