Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ezekután már nem is fognak...

Ezekután már nem is fognak taxit küldeni a címemre?

Figyelt kérdés
Taxit rendeltem, és mivel a házam előtt parkolt 2autó nem pont az ablakom előtt állt meg, és nem láttam amikor megérkezett. Kb 20perc után visszahívtam és azt mondták, hogy 10percig állt itt a taxi, és én nem mentem ki. Ha szeretném, hogy küldjenek egy másikat akkor ki kell fizessem az előbbit is, ami 1000forint. Mondtam, hogy akkor nem kérem, mert nem fizetek olyan szolgáltatásért amit nem kaptam meg.

2020. dec. 2. 18:10
 1/6 anonim válasza:
87%
Hivj masik taxi szolgáltatást nem ezt
2020. dec. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

jobb taxicégnél követheted a taxi útját. állj ki a járdára.


ez a cég már nem fog küldeni.

2020. dec. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kisváros, sajnos nincs miben válogassak. Ilyen hidegben pedig nem fogok kint állni. Megtehették volna, hogy visszahívnak mikor megérkezett a taxi...
2020. dec. 2. 18:57
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy gyors Google keresés és kiderül, több taxis is dolgozik a városban.
2020. dec. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

HA ott volt a taxi akkor te vagy a hibás, miért nem néztél ki.

Biztos hogy onnan nme fogsz kapni mégegyet.

2020. dec. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Barbell Deadlift ***** válasza:
100%
Szemétláda taxis...mi az, hogy nem akart ingyen várni rád? Hisz kötelessége ingyen a címedre gurulni, és ingyen várakoznia, hiszen neki ez nem kerül pénzbe, és amúgy sem jár neki fizetés...
2020. dec. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!