Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Budapestről vidékre főútvonalo...

Budapestről vidékre főútvonalon hazamenni milyen?

Figyelt kérdés

Én BAZ megyei vagyok ott is laktam sokáig aztán a pénz miatt felkerültem BP.-re.



3-as főút vissz hazafele.


Kérdésem az lenne ennek milyen az állapota?



Megéri azt a 3500Ft megtakarítani?



2020. dec. 6. 06:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem éri meg. Lassú és veszélyesebb mint a pálya
2020. dec. 6. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A 3-as főút állapota még egészen istenes elég sok főúthoz képest, ám ettől függetlenül nem éri meg megspórolni, mert pályán sokkal biztonságosabb, illetve gyorsabb: kb. 1,5 óra Bp - Miskolc, ha nincs semmi gáz.


Ha neked kényelmesen belefér az a 3500 forint, akkor szerintem semmiképp se spórolj ezen, viszont ha nem, akkor a hármas főút se rossz.

2020. dec. 6. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az autópálya jóval biztonságosabb és gyorsabb.


A főút állapotával nincs különösebb probléma.

2020. dec. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

Több nagyobb településen keresztülmegy az út (pl. Gödöllő, Hatvan, Gyöngyös stb.), emiatt elég lassan lehet haladni. Ha csak egyszeri odaútról van szó, akkor még nem biztos, hogy megéri. Miskolcig olyan + 1-1,5 óra, ha nem pályán mész.


Nem olyan vészes az útminőség, kivéve a határhoz közeli szakaszt, mert ott kritikán aluli.

2020. dec. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
Aki autózik, annak a többi költséghez képest a 3500 az aprópénz, ne ezen spórolj.
2020. dec. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ráérsz, végigmehetsz a régi 3-son is, nem annyira rossz az út minősége, inkább sok települést érint, így kicsit lassú a haladás. Anno én is sokat jártam rajta Egerből Pestre meg vissza. Most már biztos, h nem mennék végig. Sokkal kényelmesebb megyei matricával autózni.
2020. dec. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
74%

Dehogy nem éri meg. Én ilyen 1 napokra sose veszem meg a matricát.

Szépen ellehet menni , valamivel lassabb mint az autópálya, de nem vészes.

2020. dec. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!