Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Friss jogsisok. Nektek hanyadj...

Friss jogsisok. Nektek hanyadjára sikerült a forgalmi vizsga? Tényleg nagyon nehéz?

Figyelt kérdés

2020. dec. 12. 22:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%
50 ora elsore, 40 evesen
2020. dec. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
83%
Másodjára sikerült. Lehet engem is lepontozni.
2020. dec. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
83%
Nekem harmadjára most nyáron. Az első vizsgámnál én hibáztam, a másodiknál direkt húztak meg. Nyilván képesség függő is, hogy mennyire nehéz, de sokban múlik a vizsgáztatón. Ha ügyes vagy és jó arc a vizsgáztató, akkor az sima. Nekem szerencsém volt a harmadik vizsgámnál, mert egy szigorú, ugyanakkor rendes vizsgáztatót fogtam ki. Félni nem kell, nagyon figyelj a kresz szabályaira, hogy mindent betarts. Az nem baj, ha egy kicsit lendületesebben (persze, a sebességhatárt nem átlépve), magabiztosabban vezetsz, azt általában szeretik. Aggódni felesleges :)
2020. dec. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) Mindenkinek ment a zöld. Nem tudom ki az aki lepontozott titeket.
2020. dec. 13. 11:54
 5/20 anonim ***** válasza:
87%

Nem nehez, de zsákbamacska nagyon sok mindentol fugg.

Mennyire "osszetett" utvonalu varosban vezetsz, milyen idopontban lesz a vizsga, kit fogsz ki vizsgabiztosnak, mennyire izgulod tul feleselegesen.. es stb

2020. dec. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
84%

30 évesen 2. ra

nem nehéz figyelni kell (lefizetés nélkül)

2020. dec. 14. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
91%
3Xra...nem nehéz egyébként,az izgulást legyőzni,na azt nehéz abban a helyzetben.
2020. dec. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
86%

Augusztusban lett meg a forgalmi, másodjára.

Az első vizsgán elképesztően féltem, nem hogy a KRESZ-t felejtettem el, de szinte még azt is melyik pedál melyik. Amit csak lehetett elrontottam.

A bukás viszont nekem segített. Megtapasztaltam milyen, ha nem sikerül valami, és miután feldolgoztam, a másodikra már úgy mentem, hogy nincs vesztenivalóm. Nem aggódtam, nem gondolkodtam, csak csináltam amit kell. Ha levezetted a kötelezőt (esetleg még plusz órákat is vettél), akkor a tudásnak ott kell lennie a fejedben, innentől a nagy része attól függ, mennyire parázol rá.


Nagyon sok sikert kívánok!

2020. dec. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Ment a zöld.

Utolsó köszönöm szépen :)

2020. dec. 30. 12:42
 10/20 anonim válasza:
75%

Nekem a héten 01.12-én volt a vizsgám, legcsúnyább vezetésem volt, gondolom az izgulás miatt és egyéb személyes dolgok miatt.


A vizsgabiztos csúnyán mondta is a magáét, de hát istenem.


Ettől függetlenül elsőre sikerült 42órával.


Az önálló vezetés előtt amíg kiállítják a jogosítványt az Oktatómal még fogok menni hogy 2-3órát hogy biztos legyek magamban. Az Oktatóm szerint jól vezetek,csak nekem pl több önbizalmat kell szereznem.


Nem tudom te elkezdtede már, mindenesetre sok sikert neked is.

2021. jan. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!