Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » E kat. jogosítvánnyal ez...

E kat. jogosítvánnyal ez milyen fizetésnek számít?

Figyelt kérdés

[link]


Ilyen típusú munkátok volt már?

Szerintetek milyen fizu ezért?

Nehéz munka lehet?

Gondolom nem napi 8 órában



2020. dec. 15. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Oszt' akkor mi lenne ha felhívnád őket és tőlük kérdeznéd meg?
2020. dec. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Telefonban sok mindent lehet mondani. Amire odaér az ember,már lehet hogy mégse olyan kecsegtető az ajánlat mint ahogy leírták.

Itt viszont hátha van valakinek tapasztalata ilyen munkáról/cégről

2020. dec. 15. 16:25
 3/4 Beviz Elek ***** válasza:

Nem tudjuk hogy ez pontosan milyen munka.


A cég weboldala félkész, külön vicc hogy meg kell említeni hogy legálisan működnek. Egy egyszerű fb oldalt nem sikerült még összerakjanak. Ez egy 12 éves cég, kicsinek tűnik, emiatt biztos hogy odafigyelnek a néhány sofőrjükre.


Semmi infót nem találni, de hűtősön kaja lesz, Székesfehérváron a Lidl elosztóközpontot és az Alfölditejet találtam, ezen kívül nem tudom milyen kajás cégek vannak a környéken, arra tippelnék hogy valamelyikhez bedolgoznak alvállalkozóként. Bár az emelőhátfalat nem említették, szóval passz...


Mivel hűtős, ezért garantált hogy ponyvát nem kell nyitogatnod, viszont simán lehet emelőthátfallal kell pakolj, esetleg nyáron bemászni a -20 fokba.


Hogy mennyire jó ez a pénz, mire elég ez ma Székesfeherváron, mennyit kell érte gürizni azt nem tudom. Én Angliában a Tesco-nál vagyok, ez jó kis meló, nekem tetszik.

2020. dec. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez gyanitom valamelyik multihoz kell járni és ott te rakodó munkás vagy, de mivel van jogsid is így kitudod vinni az autót meg vissza.

Ha multi, akkor az egy irtó szar meló.

Én egy hónapot birtam ki és ott hagytam őket azonnal.

2020. dec. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!