Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A simsonom új dugattyut, uj...

A simsonom új dugattyut, uj csapagyakat,fotengelyt,szimeringeket 4 sebesseges valtot Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
A baj annyi lenne hogy a benzin ami benne van az 1:50? keverek ezzel kezdtem bejáratni 40-45km/h nal tobbet nem is mentem vele szép lassan járatgattam most így kb 90km után csörgő gyűrű hang érkezik a motor felöl lehet ez probléma vagy teljesen rendben? bejáratás hány km-ig ajánlott ezzel a leírással? A henger egy mezei 60/4 de az már régebbi. köszi választokat!

2020. dec. 27. 01:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Az nagyon kevés olaj, a bejáratáshoz.


1:25 -ös keveréket szoktak ajánlani, de én eddig 1:20 -hoz keverékkel járattam be a robogóimat.


Még bejáratás után is 1:40 -es keverékkel járok.


Ha nincs szerencséd, akkor már eltört benne valamilyik dugattyú gyűrű :(

Azt nem értem, hogy nem figyelmeztettek erre, mennyi olajat tegyél a benzinbe a bejáratáshoz?

2020. dec. 27. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

De lehet az is baj hogy nem jól lett össze rakva.

A gyűrű hézag ha kicsi akkor is eltud törni.

2020. dec. 27. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 mindentudó99 ***** válasza:
Eleve 1:40 kell bele te meg bejáratáshoz még kevesebb olajat teszel? Gratulálok.
2020. dec. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Elég érdekes dolog.. 100km ig jártam 1:40 es keverékkel utána 1:50 essel ugyanígy bejáratósan. Nekem nem csörög tiszta hangja van. A felső tűgörgőtől is csöröghet.


Egyébkémt ha csak a motor felől hallod és nem tapasztalsz semmi teljesítménycsökkenést, nem érdemes foglalkozni vele. Nekem a primer hajtás (kis fogaskerék + kuplung) kerreg terhelés alatt, nincs kihézagolva valószínűleg de azóta is vígan megy alattam.

2020. dec. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!