Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ahol elérhető egy város...

Ahol elérhető egy város közelében autópálya, vagy autóút ott a tanuló vezetőket elviszik oda is vezetni?

Figyelt kérdés

2020. dec. 29. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Oktatótól függ, általában igen.
2020. dec. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ugy erzi az oktato, hogy keszen allsz ra, akkor igen. Engem elvitt, eloszor es utoljara, nem birta a tempot. 😃 Azt mondta ezzel nem lesz gond, ha ezt huznam vizsgan, csak lassan tanuljak meg menni, szoval visszamentunk 30-as ovezetben...
2020. dec. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Elvileg egy alkalommal fel kell menjen az autópályára, de ez úgy van, mint az esti vezetés is, papíron letudja.
2020. dec. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%
4 órát le kell vezetni országúton, az általában autóút vagy autópálya. Nekem nagyon tetszett, pedig azt hittem, parázni fogok. :)
2020. dec. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Oktatótól függ.

Néhány óra országúti vezetés kell legyen papíron, ez lehet akár autópálya/autóút is.

Nekem 1 db autópályás órám volt, de pl. sima főúton nem voltam

2020. dec. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!