Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Forgalmin ha nem vagyok...

Forgalmin ha nem vagyok szimpatikus a vizsga biztosnak, akkor tényleg megbuktat?

Figyelt kérdés
Ha antiszociàlis vagyok és visszahúzódó és nem mosolygós.

2020. dec. 29. 22:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%

Aki vezetni tanul, az ne legyen antiszociális.

Koncentráljon és tudjon.

2020. dec. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem vigyorogni kell a vizsgán, hanem meggyőzően vezetni.

A biztonságos vezetés a legfontosabb mutatni való.

Mindig tudd, kinek van elsőbbsége. Ha neked, élj vele, ha másoknak, ad meg. Vedd észre a veszélyfirrásokat. Készülj fel rá.

A többi kevésbé fontos, de persze az sem mellékes.

Ha vezetésre alkalmas állapotban vagy, akármilyen lehetsz.

Tartsd be azt a protokolt, amit tanultatok.

2020. dec. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

A sofőrnek nem vigyorognia kell, hanem szabályosan és helyesen vezetnie. Ezt fogja tőled várni a vizsgabiztos.

Annyira visszahúzódó pedig ne legyél, hogy a vizsgabiztos elől bebújsz a csomagtartóba.

2020. dec. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%

Most lehet neki pozitívakat mondani, hogy ilyen nincs, de igenis van olyan hogy egy vizsgabiztos kb a semmiért megbuktat. Nálunk olyan csávó is volt akiről köztudott volt, napi 8 diákból kettőt enged át. Egyszer azárt buktam meg pl, mert szerintük túl közel mentem a korláthoz. :) Most ebbe hogy kössek bele? Mentem a kövi vizsgára.

Azért sok sikert.

2020. dec. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Önmagában attól, hogy nem vagy szimpatikus a vizsgabiztosnak, még nem fog megbuktatni, csak mondjuk nem néz el neked kisebb hibákat.


ui: Te inkább aszociális lehetsz és nem antiszociális, de ettől még nem biztos, hogy kevésbé leszel szimpatikus valakinek.

2020. dec. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Vizsgázni fogsz, szerintem a vizsgabiztos se várja el, hogy mosolyogj, meg tök jó hangulatban legyél ott. Mármint, kezdjük ott, hogy itt nem az a lényeg, hanem a vezetésed, hogy hogyan vezetsz. Másodszor pedig, a vizsgabiztos is tudja, hogy ez egy vizsga, és bizony az emberek egy része stresszel ilyen helyzetekben.


Persze vannak rosszfej vizsgabiztosok, akik bizony a semmiért is képesek megbuktatni. Vagyis hallottam ilyen vizsgabiztosokról, nekem nincsenek ilyen tapasztalataim. Sőt! Mikor én vizsgáztam, voltak olyan hibáim, amik nem voltak tragikusak, de nem lepődtem volna meg, ha megbuktat a vizsgabiztos, de nem buktatott meg. :D Egy másik vizsgabiztos lehet simán megbuktatott volna, de én jó fej vizsgáztatót fogtam ki.


Amúgy én se vagyok annyira nagy társasági ember, mondjuk nem feltétlen mondanám magam antiszociálisnak. A vizsgán se mosolyogtam, az szerintem fura is, mikor random vezetsz és közben csak úgy mosolyogsz vagy valami. :D


Elég nagy baj, ha egy vizsgabiztos ilyen alapon buktat meg valakit. Szerintem ez viszonylag ritkább, a többség a tudást nézi.

2020. dec. 30. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hehe, ez MHSZ-s időkben volt, de faterom mondta, hogy egyik katonatársát meghúzták ZIL-en. A Vbiztos tiszt egyből úgy kezdte, hogy maga miért nem borotválkozott meg a forgalmi vizsgára. Persze meg is húzta, hogy emiatt-e, az mondjuk nem derült ki, de pikkelt rá.
2020. dec. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
16%

Sajnos nagyon apró hibák miatt is buktatnak, illetve néhányan kihasználják, hogy a vizsgázó izgul. Összezavarják, szekálják, persze hogy elrontja...

Pénzbehajtás a cél, én konkrétan semmit nem tanultam az oktatás alatt arról, hogy hogyan védjünk ki baleseteket, hogyan kezeljünk egy-egy balesetveszélyes helyzetet, stb.

Pl. az USA-ban KRESZ vizsgával lehet vezetni jogsival rendelkező felügyelete alatt, és a vizsga is saját autón történik, nem kötelező órákat venni, stb.

2020. dec. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
39%

Ha tudsz és nem hibázol akkor mindegy az ilyen kreált hülyeség.

Csak te is gondolom béna vagy és már is keresed a kibújót és megmagyarázod hogy miért szemét a vizsgabiztos.

2021. jan. 1. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
45%

8-as nem tudom miért lett lepontozva, de teljesen egyetértek vele.

Kétszer voltam vizsgázni, mindkét alkalommal ugyanazt a vizsgáztatót kaptam. Nyilvánvalóan próbáltam leplezni hogy mennyire izgulok, de az a nő folyamatosan gúnyos megjegyzéseket tett, beszólogatott. Én meg a kis félénk, visszahúzódó természetemmel nyilván nem fogok neki visszaugatni, hanem csak még inkább összezavarodok és amit lehet, elrontok. Sajnos a pénzről szól az egész: fizess még egy talicska pénzt az oktatónak a további órákért (amik már önmagában az egekben vannak), aztán fizesd be újra a vizsgadíjat, mert rákényszerülsz. Szánalmas az egész

2021. febr. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!