Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » 2-es csoportu hivatásos...

2-es csoportu hivatásos gépjárművezető alkalmasságinál mit néznek a vizeletből ?

Figyelt kérdés
Nem használok semmit, csak vérnyomáscsökkentőt szedek , úgyhogy emiatt nincs okom aggódni , de érdekelne , cukrot , drogot , gyógyszereket.

2021. jan. 1. 12:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt vizelet vizsgálat, nem is hallottam olyanról akinek lett volna.
2021. jan. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kértek vizeletvizsgálatot orvosin?

Tőlem még soha, pedig 27 éve van hivatásos B,C jogsim.

2021. jan. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Tőlem se mindig kértek , amikor "laza orvos végezte akit amúgy ismertem , még a szokásost se , csak a jogsim , kell szemüveg ? És 7200ft.

De amikor egy erre szakosodott helyre mentem ott EKG , vizelet, vérnyomás színkönyv. Ki is ugrott a vérnyomásom. Elég barátságtalanok voltak. Ha tud valaki egy olyan helyet ahol normálisak írja meg. Köszi

2021. jan. 1. 13:39
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Már évek óta a háziorvos is megcsinálhatja. Vagy üzemorvos.

Nem kell erre szakosodott helyeket keresni.

2021. jan. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én legutóbb háziorvosommal csináltattam mivel szedek gyógyszert magas vérnyomásra és 3 havonta járok hozzá kontrollra ezért gondoltam ha már ott vagyok tudjuk le ezt is. 7200 Ft-omba fájt, a vérnyomás dolgot tudta hogy mi van velem így azt nem nézte külön meg emiatt, a látást nézte, mivel fél éve voltam laborba így annak az eredményeit elfogadta, de ha 1 évnél régebbi lett volna a laborom akkor elküldött volna és vizelet vizsgálat is kellett volna, abba elsősorban a cukrot nézik mert én rákérdeztem hogy erre miért van szükség. Volt a színes könyv az nekem nagyon jól ment. Elvileg hallás vizsgálat is kellett volna de mivel a fülemmel évente járok szakorvoshoz mert régen jó pár éve volt egy kisebb műtétem így emiatt kell kontroll plusz hallásvizsgálat de azok rendben vannak szerencsére így azt is elfogadta. Ha külön erre szakosodott helyre mentem volna vagy üzemorvoshoz akkor ezeket az eredményeket vinnem kellett volna magammal a másolatát legalább, de mivel a háziorvosom gépében minden benne volt így ennyit sem kellett, ezért volt egyszerűbb nekem.
2021. jan. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5/5 köszi a segítséget , most már képbe vagyok.
2021. jan. 1. 18:01
 7/7 anonim ***** válasza:
De jobban jársz ha kiszűrik a betegséget mert lehet kezelni bármit , de ha úgy hagyod akkor lehet komolyabb következménye is.
2021. jan. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!