Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Az e-titánnal minden rendben?

Haikon12 kérdése:

Az e-titánnal minden rendben?

Figyelt kérdés
Tegnap este kezdtem el a képzést, és tegnap azt írta ki a tananyagok mellett, hogy tanulható még 3 napig, én azt hittem, hogy az első fejezet befejezésére van annyi időm, aztán ma befejeztem az első fejezetet és továbbra is azt mutatja, hogy már csak 2 napig tanulható. Ezt most nem igazán értem, hogy akkor ez mit jelent. Most akkor az összes fejezetet es modult 3 nap alatt kellene megnéznem es megtanulnum?

2021. jan. 7. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
34%
Hány napos hozzáférést vásároltál és mikor volt az első belépésed? A napokat az első belépéstől számolja a teljes időtartamra, ha pár hete/hónapja egyszer beléptél, de nem kezdted el a tanulást, akkor előfordulhat, hogy közben lejárt az időd nagy része. Ha nem fejezed be 2 nap alatt a tanulást, akkor hosszabbítanod kell a hozzáférésedet plusz pénzért.
2021. jan. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Nem lehet, hogy valamikor régebben beléptél és elfelejtettél kijelentkezni? Mondjuk a beregisztráláskor. Én sima B kategóriás képzést csináltam, arra három hónap volt, direkt figyelmeztettek is, hogy mindig lépjek ki, ne felejtsem el
2021. jan. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Sikerült kederítenem, és az a 3 nap valójában a 78 óra akar lenni, csak nem órában adták meg hanem napban. Szóval az úgy csökken amennyi órát voltam a rendszerben. Így szerencsére reális a 2 nap 20 óra. Szóval még van rengeteg időm a fejezetekre es a gyakorlasra is.
2021. jan. 8. 06:19
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
#3 pedig most akartam írni... sokakat megtéveszt, láttam már pár ilyen kérdést itt.
2021. jan. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!