Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Az első két gyakorlati órán...

Az első két gyakorlati órán az út tartást és az autó kormányzást (illetve mikor hogy viselkedik) is megtanítja az oktató vagy ezeket már tudni kell?

Figyelt kérdés

2021. jan. 18. 11:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A kreszt kell tudni, meg a kredzkönyvben lévő műszaki ismereteket. Az a dolga az oktatónak, hogy a többit megtanítsa.
2021. jan. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Aztán mégis honnan tudnád?
2021. jan. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Honnan és miért kéne előre tudni?
2021. jan. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az első órán, ha a hátsó ülésbe csücsülsz le, akkor sincs semmi. Legfeljebb szól, hogy bár ott kényelmes, de legyél szíves a kerek izé mögé ülni.
2021. jan. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
22%
Én második órán 90-nel mentem lakott területen kívül fél kézzel a váltón, az oktató szerint azért hogy megtanuljam fél kézzel is irányítani az autót, és így ne okozzon gondot kanyar közben a váltás. 4 órán 50 km-rel arréb, szerelőhöz vittük az oktatóautót, majd vissza.
2021. jan. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Valószínüleg szó sem lesz ilyesmiről. Csak a vizsgán átmenni tanulsz meg.
2021. jan. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
Nekem az első jó pár óra csak ilyenekről szólt. Szóval kormányzás (sőt, annyit taglalta ezt az oktató, hogy már untam is a dolgot), meg na. Az első pár óra nagyon az ilyen alapokról szólt. Mindenesetre, nem kell semmi ilyet tudnod, hiszen az oktató feladata az, hogy a vezetést megtanítsa, neked csak a kreszt kell tudnod.
2021. jan. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Akkor jó szar oktatót fogtam ki. Már első alkalommal elvárta hogy ezek menjenek úgy hogy meg se tanította. Nem megyek már vissza hozzá. Konkrétan elhittem én vagyok ekkora szar.
2021. jan. 18. 22:04
 9/10 A kérdező kommentje:
Mondjuk csodálkoztam is mikor hivtam az oktatókat mindenki azt mondta majd talán április. Ez meg adott időpontot 3 nap múlva. Már akkor gyanús volt.
2021. jan. 18. 22:08
 10/10 anonim válasza:
Nekem első órán az volt, hogy ő váltott, nyomta a gázt, féket, nekem meg kormányozni kellett.
2021. jan. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!