Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogy tudtok nyugodtak maradni...

Hogy tudtok nyugodtak maradni forgalmi vizsgán?

Figyelt kérdés
Ma masodszor mentem, nagyon cuki vizsgabiztosom volt, azzal igy nem volt gond, szabalyokat is ismerem probalok figyelni, de meg igyis neha remegett a labam, meg kapkodok sajnos, nemtudom hogy mit tegyek hogy ez ne tortenjen meg, ha siman oktatoval vagyok nincs gond igy nemtudom mit kene gyakoroljak vagy tegyek hogy vizsgan is nyugodtabb es megfontoltabb legyek

2021. jan. 21. 14:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
Egy nagyon enyhe nyugtató segíteni fog.
2021. jan. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy.
2021. jan. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy mentem h lszraom.. aznap elötte csak TV-éztem, pihiztem, relaxaltam, n em gondolkodtam rajta h mi lesz, kikapcsoltam az agyam. Aztan mikor mentunk se foglalkoztam semmivel, csak amit tanultam.Pedig a biztos meg huzta is az agyam, kohegcselt, megjegyzeseket tett stb..de aztan a atmentem 4 hibaponttal
2021. jan. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
20%

"de meg igyis neha remegett a labam, meg kapkodok sajnos, nemtudom hogy mit tegyek hogy ez ne tortenjen meg"

Mondjuk ha megtanulsz vezetni, az elég sokat segít.

2021. jan. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%
Képzeld azt, hogy te vagy a vizsgabiztos.
2021. jan. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem érzem úgy hogy ne tudnék vezetni, persze nem vagyok profi, viszont órákon tudok magabiztosan vezetni, vb is megdicsért ma , csak attol én elbasztam persze mert kapkodtam. Elhiszem hogy vannak akik nem aggódnak és simán átmennek, de attól nem kell úgycsinálni mintha más ne tudna vezetni. Van barátom aki elsőre átment mégis szarul vezet
2021. jan. 21. 16:14
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én továbbra is azt mondom, ha a vizsgabiztos jelenlététől reszketsz, akkor még nem tudsz elég jól (vagy elég magabiztosan) vezetni ahhoz, hogy jogsit kapj... mert hidd el, lesznek a vizsgabiztosnál parább helyzetek is. :D

És sok esetben az életed (vagy másoké) múlhat azon, hogy képes vagy-e higgadtan elhárítani egy vészhelyzetet vagy nem.

2021. jan. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Embere válogatja, hogy ki hogyan tud ezzel megbirkózni. Ilyen idősen neked is kellene tudni, hogy neked mi segít. De igazából a legjobb, ha nincs szükséged semmilyen "módszerre", hanem egyszerűen képes vagy figyelmen kívül hagyni a zavaró tényezőket és tiszta fejjel gondolkodni, mert #7-nek igaza van abban, hogy biztonságosan vezetni csak józanul lehet, folyton remegve nem. Márpedig lesznek húzós szituációid, rengeteg, ha sűrűn vezetni fogsz.


Első nekifutásra én is így voltam, mint te. Zavart, hogy mennyire meg vagyok figyelve és képtelen voltam koncentrálni. Másodjára nem érdekelt. Úgy álltam hozzá, hogy számomra a vezetés nem lehet stresszes. Amióta az eszemet tudom érdekelnek az autók és jogosítványt szerettem volna, baromira kikapcsolt a vezetés a legelső órától kezdve, szóval nem tartottam opciónak azt, hogy ilyen marhaságon csússzak el megint. Másodjára már úgy álltam hozzá, hogy mindig is vezetni akartam és számomra ez egy hobbi, egy kikapcsolódás (még ha az úti cél maga nem is az). Beültem, vezettem, élveztem, hibapont mentesen átmentem.


Szóval találd meg a motivációd, ami lenyugtat. Mi nem sokat tudunk segíteni. Ha nem sikerül, akkor azt kell mondjam, hogy szerintem sem való még neked jogsi, vezess még pár órát, amíg elég biztos nem leszel magadban.

2021. jan. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Vezetni mindenkepp vezetek meg , ilyenkor jolesik. De oktato mellett necces helyzetbe se voltam stresszes, persze lehet pont azert mert oktato, de megis en oldottam meg a helyzeteket. Vizsgan is volt par neccesebb helyzet amiert a vegen megdicsert a vizsgabiztos. De majd megprobalok megnyugodni. Sajnos mindig is rastresszeltem a vizsgakra
2021. jan. 21. 18:18
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Mit bsztal el, hogy megbuktatott?
2021. jan. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!