Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Meg lehet tanulni vezetni ha...

Meg lehet tanulni vezetni ha valakit nem érdekel az egész, kedve sincs hozzá,csak rá van erőltettve az egész?

Figyelt kérdés
Nekem semmi kedvem ehhez.

2021. jan. 25. 16:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%

Ajándék lónak ne nézd a fogát.

Ha nem is használod, de egyszer kell letenned, utána érvényes.


Egyszer biztosan szükséged lezd rá, ráadásul minden állásnál előnyben leszel, ha van jogsid.

2021. jan. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
69%
Meg lehet, csak nagyon nehezen. Meg így értelmetlen idő és penzkidobas. Inkább akkor tanulj meg vezetni amikor kedved is van hozzá.
2021. jan. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem ajándék magamnak fizetem
2021. jan. 25. 17:11
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy lesz olyan valaha hogy lesz kedvem.
2021. jan. 25. 17:12
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
Azért az egyáltalán nem biztos, hogy szüksége lesz rá, minek erőltetni?
2021. jan. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%
Persze, max lassabban, de valszeg jódarabig megutálod a vezetést. Akár örökre is.
2021. jan. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%
Érdekeljen, mert később, ha kell majd ingáznod, vagy családod lesz, neadjisten a munkahelyeden kell vezess, akkor meglátod majd, milyen szar, ha nincs jogsid.
2021. jan. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem se volt kedvem. Aztán apám mégis beiratott 17 évesen, meg is szereztem a jogsit. De nem vezettem. Maguk az autók érdekeltek, de valahogy a vezetés nem. Aztán úgy alakult, hogy meló mellett tanultam és valahogy autóval sokkal egyszerűbb volt megoldanom a mindennapjaimat. Valahogy közben megszerettem a vezetést és el se tudnám képzelni, hogy ne legyen jogsim és autóm.
2021. jan. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 mindentudó99 ***** válasza:
Van egy nő ismerősöm ő megmondta sose fog vezetni. Rákényszerült mert olyan helyre költöztek. Levizsgázott. De nincs oda érte
2021. jan. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én ajándékba kaptam a jogsit, mivel tudták rólam hogy amúgy nem akarom, meg lett mondva hogy eddig kezdjem el vagy ajándék visszavonva. Úgy voltam vele hogy oké később jól jöhet, nem kéne veszni hagyni ezért elkezdtem, de rettegtem, féltem, utáltam. Aztán valahogy a vezetések 10. órájánál rájöttem hogy ez amúgy egész jó, egészen élveztem, és mostmár hogy megvan a jogsim nagyon szeretek vezetni, elképesztően megkönnyíti az életemet.
2021. jan. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!