Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Az oktatóm azt tanácsolta...

Az oktatóm azt tanácsolta hagyjam a vezetést. Ti mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

35. óránál tartok és az oktatóm azt tanácsolta hagyjam inkább az egészet. Ti mit tennétek? Hagyjam vagy próbáljam meg más iskolánál?

Alapvetően nincsenek nagy hibáim nagyon ritkán lefulladok, mert nem adok indulásnál elég gázt és néha nem egyértelmű kanyarodásnál h melyik sávra érkezem, de ennyi a hiba kb.



2021. febr. 15. 15:32
A kérdező szavazást indított:
Az oktatónak igaza van. Hagyd!
Ez csak rutin kérdés.
Menj máshova.
42 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%

Válts oktatót. Ez így elég egyértelmű kijelentés, nem akar veled foglalkozni.

Iskolát ne válts még, mert a másik suli feláras óradíjjal fog tanítani.


Lefulladás nem para.


Kanyarodáskor sávtévesztés, az már inkább.

Figyelj előre hova érkezel, ne csak egy ívet próbálj követni.

2021. febr. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%
Válts oktatót.
2021. febr. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Alapvetően sávtévesztésem nincs csak néha nem egyértelmű h pl. belső vagy külső sávra érkezem.
2021. febr. 15. 15:41
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem fordul elő ez sem sűrűn úgyhogy nem értem mi lehet a probléma, más hibát nem emlegetett fel, illetve én sem vettem észre más vissza térő problémát.
2021. febr. 15. 15:43
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes ilyet oktató szájából hallani, aki belőled él. Ez olyan, mintha egy ügyvéd elhajtaná az ügyfelét, mondván úgyse nyerheti meg a pert.
2021. febr. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
75%
Vezetésoktató vagyok. Látatlanban nem tudom megmondani, hogy tényleg igaza van-e az oktatódnak, de ilyen esetben én is azt javasolnám, hogy váltson a tanuló oktatót, mert lehet, hogy simán csak nem az én tanítási módszerem való neki, nem mindenki egyformán tanul. De ha a következő oktató is ugyanezt mondja, mint a mostani, akkor inkább hagyd tényleg! A vezetés nem alapvető emberi készség, amit mindenkinek el kell tudni sajátítania, bárki bármit is mond. Valakinek nem való, és az ilyen emberek azzal teszik a legjobbat, ha csak utasként ülnek autóba. Ez nem szégyen vagy ilyesmi, mindenkinek más képességei vannak, lehet, hogy te más dolgokban vagy sokkal jobb, mint azok, akik vezetni tudnak jól. A vezetés nem létfontosságú, főleg a mai világban, amikor egyre több gondot okoz a töméntelen mennyiségű autós mind közlekedési, mind környezetvédelmi szempontból.
2021. febr. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj ki egy másik oktatót/iskolát is, és ha ott is azt javasolják, legfeljebb akkor gondolkodj rajta szerintem...
2021. febr. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Azért nem értettem teljesen, mert beszélgettünk amúgy vezetés közben és mondta is, h sokkal rosszabbul menő embereknek is megtanította a vezetést. Nem értem lehet csak ennyire vacak napja volt?

Értem, h sajnos én sem az a típus vagyok aki 30 órával mehet vizsgázni de ennyire azért nem éreztem soha gáznak.

2021. febr. 15. 16:13
 9/17 anonim ***** válasza:
51%
vagy válts oktatót, vagy ha nagyon kell a jogsi, akkor ülj át automatára..mindegy, mit írnak be, a lényeg, hogy legyen jogsid..aztán úgyis jön a villanyautó, az nem fullad le.
2021. febr. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Válts :)
2021. febr. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!