Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Bérelhetek teherautót és...

Bérelhetek teherautót és elvihetem a cuccom? Hogyan?

Figyelt kérdés

Kéne egy jó sok holmit elvinnem és kis furgon nem jó. Amit találtam egy emelőfalas Atego, arra felcuccolok addig oké. Igaz emelőfalas okj-m nincs, de C jogsim , gki meg sofőr kártyám is van.


Tényleg nem tudom mit kell csinálni. Kezdjük ott, hogy odamegyek a teherautóhoz, kártyát beteszem a tachoba , utána? Kéne valami más? Útdíj??


Ehhez én nem értek, csak vizsgáztam, ami volt az etitánon bemagoltam hibátlan lett mind, azaz tudom, hogy nemzetközibe 5mm profilmennyiségű abroncsnak meg kell lenni ha 0.75m-nél nagyobb a gumiabroncs magassága. :D



2021. febr. 16. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Fölösleges ezen agyalnod. Ha nincs okj-d az emelőhátfalra, akkor azt a teherautót nem fogják neked odaadni. Bérelj egy 3.5ös hosszított ducatot.
2021. febr. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De az nincs itt, van még egy hűtős ami dobozos, az is jó 5 ezerrel drágább. Hívtam én ma mindenkit , még az oktatóimat is, ezt mondta mindenki, vagy a hátfalas , vagy a hűtős. Nekem kéne ez a héten 1 napra azaz 9 órára.
2021. febr. 16. 16:46
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy #1 mondja. Nem értem, hogy miért akarsz te emelőhátfalas autót. Bérelsz egy szimpla 3.5 tonnás furgont, B jogsi is elég rá, emelőhátfal nincs, és kész. Transit, Ducato, Master és a társai. Arról nem is beszélve, hogy olcsóbb is a bérlése ezeknek.
2021. febr. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

#3 vagyok: jahogy nincs. Helyileg merre laksz? Véletlenül nem Szolnokon? Mert akkor tudnék segíteni.


De egyébként nem akarom elhinni, hogy ahol laksz, ott nem lehet 3.5 tonnásat bérelni sehol.

2021. febr. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mondom, furgon amúgy sem lenne jó mert nehéz a cucc. :D Nem, nem Szolnok, ország másik fele.
2021. febr. 16. 18:49
 6/7 anonim ***** válasza:
A legjobb ha fogsz egy fuvarozót és megcsinálja gond nélkül.
2021. febr. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Háromszor annyiért.
2021. febr. 17. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!