Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Melyik futár szolgálattal...

Melyik futár szolgálattal volt a legkevesebb problémátok?

Figyelt kérdés

2021. febr. 27. 22:33
A kérdező szavazást indított:
MPL
GLS
UPS
DLT
ExpressOne
FoxPost
34 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:

GLS.

A többinél sokszor volt valami affér, például elfelejtettek értesíteni hogy csomagom lesz, emg hasonlók.

2021. febr. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Dpd,MPL,GLS járt eddig nálam, soha semmivel nem volt baj.
2021. febr. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

GLS - Velük vagyok eddig megelégedve a legjobban.

MPL - Nálunk akik vannak nincs velük különösen baj de elvétettek 1-2 hibát ami miatt haragszom rájuk. Egyik az hogy az előre kifizetett csomagomat csöngetés, és telefonhívás nélkül csak úgy bedobja az udvarra még szerencse hogy a kutyát megneveltem annyira hogy idegen cucchoz ne nyúljon hozzá emiatt nem lett kár, viszont a benne lévő termék megsérülhetett volna mert rá is volt írva hogy törékeny, szerencsére a cég akik küldték gondoltak erre is, és jól be volt csomagolva. Másik nagyobb kellemetlenség hogy a futár felhívott telefonon amikor ideért mert direkt kiírtam a csengőre a telefonszámomat hogy azon hívjanak fel mert az udvar leghátsó részén dolgoztunk éppen. Erre a futár nem hív fel meg semmi, csak fogja és elviszi a csomagot a helyi postára és hagyott értesítőt hogy majd menjek be érte... Persze éppen beértem határidőre a postára mert azon a napon otthon dolgoztunk mert utána végig dolgoztam reggeltől estig és esélyem sem volt eljutni a postára. Csomagért is úgy küldtem fel valakit hogy vegye már át...


ExpressOne - Velük még nem volt dolgom így nincs róluk véleményem.

DLT - Egyszer hoztak csomagot futár hívott hogy 5 perc múlva itt lesz, kimentem és itt is volt.

UPS - Kb háromszor hoztak nekem csomagot, egyszer egy messze élő ismerősöm küldött velük valamit kaptam reggel értesítőt hogy kb délre fog ideérni a megbeszéltek szerint de lehet 1 órás késés, ha több akkor külön értesít, plusz megadták a futár számát hogy szükség esetén egyeztessek vele. Nem volt gondom velük. Bár egyszer külföldről hoztak egy csomagot, nem is tudtam róla hogy Ők hozzák érdekes módon semmi értesítést nem kaptam erről hogy csomagot hoznak tehát a vártnál jóval korábban ért ide a cucc. Akkor hatalmas mázli volt hogy azon a napon itthon voltam és áttudtam venni.


FoxPost - Egyszer vettem igénybe a szolgáltatásukat eddig, de teljesen megvagyok elégedve azzal az egy alkalommal. Gyors, egyszerű az automatát kezelni, semmi gond nem volt.

2021. febr. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyikkel sem volt bajom.

Ikea kiszállítás volt csak egyszer problémás, értetlen a futár, de az sem volt nagy ügy.

2021. febr. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
DLT nincs is nálunk Kaposváron, csak DPD. Juj, de elhagyott rész ez itt.
2021. febr. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!